Nasza Loteria

Sobota, 2.12.2023 - msze święte online i w telewizji. Gdzie można obejrzeć? Mamy informacje o transmisjach

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Msze święte online 2.12 - gdzie są transmisje?
Msze święte online 2.12 - gdzie są transmisje? Redakcja
Gdzie oglądać msze święte w sobota 2.12.2023? O której godzinie zaczyna się transmisja? W naszym artykule znajdziesz wszystkie potrzebne linki i informacje o nabożeństwach online na YouTube. Nie zawsze jest możliwość wzięcia udziału we mszy w kościele. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wybór transmisji online. W tym artykule znajdziesz zawsze aktualne informacje o nabożeństwach online.

Na szczęście technika pozwala nam na uczestniczenie w mszy świętej online. Wystarczy włączyć wybraną transmisję. Taka możliwość jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie są w stanie dotrzeć na tradycyjną mszę w kościele.

Msze święte w telewizji. Gdzie oglądać msze świętą w niedzielę 3.12.2023 r.?

  • Transmisja modlitwy Anioł Pański w TVP1: godzina 12:00
    W każdą niedzielę widzowie są zapraszani do wysłuchania katechezy papieża oraz do wspólnej modlitwy Anioł Pański z Ojcem Świętym.

Msze święte w radiu. O której godzinie rozpocznie się audycja w niedzielę 3.12.2023 r.?

  • Transmisja mszy świętej w Programie 1 Polskiego Radia: godzina 9:00
  • Transmisja modlitwy w Radiu Maryja: 12:00
    Modlitwa Anioł Pański – transmisja z Watykanu.

Przekażcie te informacje w swoich rodzinach, dajcie znać osobom starszym, pomóżcie im, jeśli nie potrafią sami uruchomić takiej transmisji. Jeśli trzeba pożyczcie laptop, czy tablet.

biskup Jan Tyrawa

Msze święte online. Gdzie oglądać transmisję mszy świętej online?

Oto lista miejsc, w których będziesz mógł obejrzeć transmisję mszy świętej online.

Słowo od Papieża Franciszka na Twitterze

10/11/2023 godz. 10:30 Rekolekcyjna Msza Święta dla dzieci

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego - dzień 2 - Msza Święta z kazaniem - Ks. Krystian Charchut

Poniedziałek 4 grudnia Msza św. godz. 8.00

02.12 g.11:00 Msza święta i Nabożeństwo | 86. SpOsM | Św. Karola Boromeusza | NIEPOKALANÓW –bazylika

Msza Święta w języku ukraińskim - Свята Месса українською мовою (14:30 03.11.2023, Jasna Góra)

Sobota 2 grudnia Msza św. godz. 8.00

Adoracja, Msza Święta. Transmisja Online Czatachowa. 02.12.2023 r. Godz. 7:45

Msza Św. pod przewodnictwem Biskupa i pożegnanie relikwii Bł. Rodziny Ulmów, Dzień Świętości Życia

Nabożeństwo Maryjne, Msza Święta. Transmisja Online Czatachowa. 02.12.2023 r. Godz. 11:30

17/12/2023 godz. 10:30 Msza Święta dla dzieci

ZOBACZ KONIECZNIE

Msza święta online nie jest grzechem!

Pamiętaj, nie jest grzechem uczestniczenie we mszy świętej online lub obejrzenie jej w telewizji w trakcie dyspensy.

Jeżeli chcesz udać się do kościoła na modlitwę, zrób to poza nabożeństwami. Najważniejsze w trakcie pandemii jest to, żeby unikać przebywania z ludźmi w jednym miejscu.

Msze Święte Online - jak znajdujemy?

Mszy świętych szukamy posługując sie wyszukiwarką YouTube. Ustawiając stosowne parametry, w wynikach otrzymujemy tylko transmisje na żywo, pasujące do frazy "Msza Święta".

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Sobota, 2.12.2023 - msze święte online i w telewizji. Gdzie można obejrzeć? Mamy informacje o transmisjach - Portal i.pl

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki