Spacer Towarzystwa Przyjaciół Łodzi na Bałutach [ZDJĘCIA]

  Spacer Towarzystwa Przyjaciół Łodzi na Bałutach [ZDJĘCIA]

  mek

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Spacer Towarzystwa Przyjaciół Łodzi na Bałutach [ZDJĘCIA]
  1/16
  przejdź do galerii

  ©Grzegorz Gałasiński

  Nawet niesprzyjająca pogoda nie była w stanie zniechęcić łodzian, którzy wzięli udział w sobotnim spacerze po Bałutach, zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Łodzi.
  Trasa sobotniego spaceru wiodła od zbiegu ul. Woronicza i Wielkopolskiej do skrzyżowania al. Włókniarzy i Legionów. Uczestnicy wycieczki zwiedzali tereny przez które biegnie fragment łódzkiej kolei obwodowej.

  Kolej, otaczająca miasto od końca XIX w., wybudowana została przez Towarzystwo Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej. Początkowo była to jedna z nielicznych po zachodniej stronie Wisły linia szerokotorowa - czyli o prześwicie takim, jaki posiadają tory w Rosji.

  Udział w spacerach organizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Łodzi jest bezpłatny. Odbywają się co tydzień, w każdą sobotę a rozpoczynają zawsze o g. 10. Informacje o kolejnych spacerach TPŁ znajdziemy na stronie internetowej: www.tplodzi.eu.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo