Legia przegrywa w dwumeczu ze Spartakiem i odpada w walce o Ligę Mistrzów.

0

LEGIA WARSZAWA

1

Koniec meczu!

89' Vlazko uderza tuż obok bramki Malarza.
85' Antolić fauluje i otrzymuje drugą żółtą kartkę i czerwoną. Głupota zawodnika Legii. Legioniści w 9. Tragedia. Co oni robią.
84' Ładna akcja gospodarzy ale zawodnicy Legii wybijają. Rzut rożny, dośrodkowanie ale wybijamy.
82' Nudny fragment gry. Walka w środku pola.
76' Gospodarze mają coraz mniej sił. Legia niestety nie potrafi tego wykorzystać.
68' Wspaniała akcja Legii i Cante strzela i cudem broni bramkarz gospodarzy.

63' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla Legii! Carlitos przeciął podanie i mamy bramkę!

62' Legioniści mają teraz optyczną przewagę ale nic tego nie wynika.
57' Carlitos dośrodkowuje ale nic z tego, gospodarze wybijają.
52' Pazdan schodzi a za niego Carlitos. Zaskakująca zmiana.
51'Teraz znów Legia w ataku pozycyjnym. Polacy dośrodkowują ale nie było nikogo kto mógłby skorzystać z podania. Mamy rzut rożny.
48' Spartak teraz bawi się z Legią w pierwszych minutach. Wygląda to bardzo źle.
1' Gramy, Radović poza boiskiem wchodzi Cafu.

KONIEC I POŁOWY!
Legia gra koszmarnie. Teraz w osłabieni będzie ciężko. Zapraszamy po przerwie.

40' Spartak kontruje, Legia gra teraz beznadziejnie w osłabieniu.
37' Vesović piłkarz Legii przez głupie zachowanie otrzymuje II żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną. Teraz przy takiej grze szanse Legii maleją bardo drastycznie.
34' Nie wygląda to dobrze. Legia nie ma recepty na minięcie obrony gospodarzy. Jest zbyt mało akcji ofensywnych polskiej drużyny.
30' Uderzenie głową Kante ale bramkarz łapie. Zbyt mało agresywnie gra polska drużyna.
25' Vesović fauluje i otrzymuje żółtą kartkę. Wolny dla gospodarzy.
23' Piłka jednak wybita. Legia wciąż przy piłce.
22' Legia teraz w ataku pozycyjnym. Piłka jednak wybita i rzut rożny dla Polaków.
17' Strzał i Malarz wybija na rzut rożny dla gospodarzy.
14' Kante uderza głową i tuż obok słupka Spartaka. Ładna akcja Legii.
12' Kuriozalna akcja, nieporozumienie bramkarza Spartaka i obrońcy, piłka odbita głową i bramkarz gospodarzy wybija futbolówkę z linii bramkowej ,o mało nie wpadła bramka samobójcza.
9' Pierwszy strzał na bramkę oddali gospodarze ale Malarz łapie.
6' Póki co nie ma żadnego zagrożenia pod żadną bramką. Mistrz Polski nie może sforsować dobrej obrony Spartaka. 19 000 na stadionie.
3' Legia prowadzi grę. Warszawiacy od początku próbują narzucić swój styl gry.
1' Mecz trwa. Legia walczy o Ligę Mistrzów.

19:30 - Spartak Trnava - Legia Warszawa Relacja LIVE. Początek meczu o godz. 20:30.

19:10 - Piłkarze Legii Warszawa już na stadionie

Godz. 19 Składy drużyn.
Skład Legii Warszawa:
Arek Malarz - Mateusz Wieteska, Inaki Astiz, Michał Pazdan, Adam Hlousek - Krzysztof Mączyński, Domagoj Antolić, Amrko Vesović, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Jose Kante

18:45 - Niespełna dwie godziny do pierwszego gwizdka. Czy Legia Warszawa da radę odrobić straty? Zapraszamy na relację na żywo. Za chwilę składy.

18:20 - Za chwilę podamy składy obu drużyn. Mecz Spartak Trnava - Legia Warszawa rozpocznie się o godzinie 20:30.

Godz. 18:10 - W ostatnim meczu kwalifikacji do LM przy Łazienkowskiej Legia przegrała ze Spartakiem 0:2. Dzisiaj mamy nadzieję na dobry występ polskiej ekipy i szybkie odrobienie strat. Bez wątpienia drużynę Mistrza Polski stać na wysokie zwycięstwo i dalszą walkę o miejsce w elicie europejskiej.

Godz. 18 - Awans stołecznej drużyny wciąż jest możliwy. Nie takie cuda zdarzają się przecież w europejskich pucharach. Rzecz w tym, że trudno być chociażby umiarkowanym optymistą, nawet pozwycięskim starciu Legii w Kielcach z Koroną (2:1). Wybrańcy Klafuricia nadal popełniają mnóstwo szkolnych błędów, co drużyna prowadzona przez tak dobrze znanego w naszym kraju Radoslava Latala może bezlitośnie wykorzystać.

Transmisja Spartak Trnava - Legia Warszawa będzie nadawana w TVP 1 o godzinie 20:30.

Były legionista nie wierzy w awans:

Materiał oryginalny: Spartak Trnava Legia Warszawa koniec meczu. Trnava Legia - wynik online. Mecz Spartak Legia [stream, online, live] - Express Ilustrowany