Śpiewnik Pana W. z Justyną Steczkowską w Teatrze Muzycznym

  Śpiewnik Pana W. z Justyną Steczkowską w Teatrze Muzycznym

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Piosenki Kabaretu Starszych Panów pozostają nieśmiertelne i wspaniale poddają się kolejnym interpretacjom wybitnych piosenkarzy. Jak bardzo, będzie się można przekonać podczas niezwykłego spektaklu "Śpiewnik Pana W.", który zobaczymy w piątek 4 października o godz. 19 na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi.
  Gwiazdą wieczoru będzie Justyna Steczkowska

  Gwiazdą wieczoru będzie Justyna Steczkowska ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Widowisko przygotował warszawski Teatr Syrena z okazji jubileuszu setnych urodzin kompozytora piosenek Kabaretu Starszych Panów - Jerzego Wasowskiego. To żartobliwe przedstawienie muzyczne, w którym artyści będą kontynuować, tak charakterystyczną dla tekstów Jeremiego Przybory (drugiego ze Starszych Panów), zabawę słowami i znaczeniami.

  W głównej roli w spektaklu zobaczymy prawdziwą współczesną diwę polskiej sceny, Justynę Steczkowską. Na scenie, w roli prowadzącego towarzyszyć jej będzie Wojciech Malajkat. Wszystko zostanie "skąpane" w doskonałej muzyce i śpiewie Chóru Kameralnego Collegium Musicum. Reżyserem spektaklu jest autor wielu przebojów teatralnych, Krzysztof Jaślar, a scenografię przygotowała Agnieszka Tepli.


  Podczas wieczoru usłyszymy m.in. takie utwory, jak "Bo we mnie jest sex", "Rodzina", "Wesołe jest życie staruszka" i inne przeboje. Justyna Steczkowska nadaje im bardzo osobisty, zmysłowy charakter, odkrywając w nich zupełnie nowe pokłady. Artystka niemal do każdej piosenki zakłada nową suknię (autorką kostiumów jest Elwira Rutkowska), a jej występ zmienia się w efektowne, bogate w formie widowisko.

  Bilety na spektakl można kupować w kasie Teatru Muzycznego (ul. Północna 47/51) oraz w internecie na stronach: ebilet. pli eventim.pl. Informacje i zamówienia zbiorowe pod numerem tel. 604-538-804. Bilety na "Śpiewnik Pana W." (w zależności od miejsc) kosztują 80, 100, 120 i 140 zł.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo