Sport i piękne kobiety. Te sportsmenki pokazały nieco więcej

Łukasz Baliński
Łukasz Baliński
Marta Wójcik (z lewej) i Aida Bella (z prawej) Playboy
Mało co tak podgrzewa emocje jak piękna kobieta i sport, a gdy jeszcze dochodzi do połączenia tych kwestii, to już naprawdę robi się gorąco. Tym bardziej że niektóre sportsmenki nie wstydzą się nieco śmielej prezentować swoje wdzięki. Takowe przykłady mieliśmy choćby i w naszym regionie.

Swego czasu bez stroju i to nie tylko sportowego zaprezentowały się przedstawicielki sekcji short track AZS-u Politechniki Opolskiej.

Siedem zawodniczek tego klubu: Aida Bella, Marta Wójcik, Natalia Grajcar, Barbara Kobylakiewicz, Kaja Pniewska, Magdalena Szwajlik, Malwina Zawada, oraz ich trenerka Anna Łukanowa-Jakubowska pozowały bowiem do specjalnego kalendarza.

Dwie pierwsze parę lat później poszły nawet o krok dalej i w ramach akcji "X dni do Soczi" pokazały się w polskiej edycji Playboya.

Wtedy już jednak żadnego zdziwienia nie było, bo niejako szlaki przecierały im inne sportsmenki z naszego kraju. Jak choćby znana z występów w Brzegu Agnieszka Szott. Ta, zanim pojawiła się na Opolszczyźnie, wzięła udział w sesji dla innego magazynu adresowanego głównie do mężczyzn - „Maxim”.

Warto w tym miejscu odnotować, iż wcześniej Playboy „rozebrał” choćby siatkarki Annę Barańską i Milenę Sadurek-Radecką czy też tenisistkę Martę Domachowską i pływaczkę Luizę Hryniewicz.

Z kolei "CKM" nakłonił do odsłonięcia części wdzięków snowboardzistkę Jagnę Marczułajtis i florecistkę Sylwię Gruchałę.

Kogo powoła nowy selekcjoner?

Wideo

Materiał oryginalny: Sport i piękne kobiety. Te sportsmenki pokazały nieco więcej - Nowa Trybuna Opolska

Dodaj ogłoszenie