Sprawdź, jak wygląda Ikea widziana oczami dziecka...

  Sprawdź, jak wygląda Ikea widziana oczami dziecka [ZDJĘCIA+FILM]

  amag

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Sprawdź, jak wygląda Ikea widziana oczami dziecka [ZDJĘCIA+FILM]
  1/15

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Jarosław Kosmatka

  Jak wygląda Ikea z perspektywy dziecka? Można o tym przekonać oglądając film, który najmłodsi klienci sklepu kręcili w połowie maja.
  Maluchy uzbrojone w kamery mogły zajrzeć w prawie każdy kąt sklepu. Przy okazji wcieliły się w odkrywców. Ich zadaniem było wykrycie dwóch twardych materaców, znalezienie potłuczonej szklanki i biurka, przy którym źle się maluje czy odnalezienie latającego dywanu. Na koniec wycieczki po Ikea maluchy wcieliły się w aktorów i bawiły w dom. Przygotowały m.in. posiłek i nakryły do stołu.

  - Nakręcenie filmu jest naszym autorskim pomysłem.
  Tylko dając dzieciom kamery, możemy sprawdzić, jak sklep wygląda z ich perspektywy. Dzięki temu lepiej zrozumiemy potrzeby dzieci i postaramy się do nich dostosować - wyjaśnia Dagmara Kapitułka-Wojdak, kierownik marketingu Ikea Łódź.

  Dzieci przekonały się przy okazji, że praca operatora wcale nie jest taka prosta. - Jak nosiłam kamerkę na głowie, to nie było mi wygodnie - mówi czteroletnia Zosia.- Ale i tak było fajnie.

  Co można byłoby zmienić w sklepie Ikea? Na razie wnioski są dwa. Przede wszystkim wszędzie powinna być dostępna woda, bo pragnienie dla maluchów to naturalna sprawa. Poza tym szafki powinny zamykać się tak, by nie przycinać palców.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  idea

  M. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 5

  Bardzo ciekawy pomysł :)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo