STAL MIELEC - ŁKS ŁÓDŹ WYNIK MECZU [8.03.2019] Dziś mecz na szczycie! ŁKS podejmuje Stal. Stal vs ŁKS relacja LIVE, online

(p, ww)
W meczu I ligi ŁKS pokonał w Mielcu Stal 1:0, po golu z rzutu karnego Maksymiliana Rozwandowicza.

odśwież (wciśnij F5)

STAL MIELEC0
ŁKS ŁÓDŹ1

Mecz zakończył się zwycięstwem ŁKS 1:0!
90+6 min Kiełpin w polu karnym. Nic nie zdziałał. Koniec meczu!
90+4 min kontra Pyrdoł - Bryła, złe podanie w polu karnym do Radionowa. W kontrze żółtą kartkę ujrzał Wolski, nie gra w kolejnym spotkaniu
90+1 min Po strzale w długi róg Wroński trafił w słupek!
90+1 min Radionow zmienia Kujawę. Sędzia doliczył pięć minut
90 min ŁKS atakuje na połowie rywali
88 min Po centrze w pole bramkowe piłka odbija się od nóg Prokicia i wybijają ją łodzianie
86 min Seria rzutów rożnych dla Stali, bez konsekwencji
84 min Nawet Kujawa zawędrował pod własne pole karne
81 min ŁKS broni się w dziewięciu we własnym polu karnym, z przodu tylko Kujawa
79 min Ramireza zmienia Wolski
77 min Druga żółta czyli czerwona kartka dla Bielaka. ŁKS gra w osłabieniu
77 minPo znakomitej centrze Ramireza na długi słupek, Kujawa posłał piłkę z trzech metrów obok słupka
76 min Faul Bielaka skutkuje żółtą kartką
74 min Po akcji Ramireza i centrze Grzesika. Kalinowski nie doszedł do piłki
73 min Po groźnej centrze Getingera piłkę złapał Kołba
69 min po strzale z 30 metrów Rozwandowicza i rykoszecie Kiełpin wybił piłkę na rzut rożny
67 min Po fatalnym błędzie obrońcy Stali, z piłkę w pole karne wpadł Pyrdoł, ale gdy wycofywał piłkę trafił w nogi rywala
63 min Bryła zastępuje Łuczaka i po minucie ogląda żółty kartonik. To czwarta kartka łodzianina, eliminuje go z kolejnego meczu
60 minStal atakuje, ale bez pomysłu
53 min GOOL!!!! Rozwandowicz wykorzystuje rzut karny. Trafił w okienko bramki rywali
51 min Po faulu na Pyrdole RZUT KARNY dla ŁKS
48 min Po faulu na Ramirezie Tomasiewicz ujrzał żółtą kartkę
46 min Zaczęła się druga połowa, ŁKS bez zmian
Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie

45 min Żółta kartka dla Łuczaka za faul na Prokiciu
41 min Kołba wybija piłkę na rzut rożny po uderzeniu Tomasiewicza
35 min Pierwszy rzut rożny dla ŁKS w meczu ze Stalą. Nic z tego nie wyniknęło
32 min Znakomity strzał z dystansu piłkarza Stali - Nowaka. Tuż obok słupka
25 min Po centrze Tomasiewicza i główce Prokicia znakomitą interwencją popisał się Kołba. Piłkarza Stali nie upilnował stoper ŁKS - Rozwandowicz
22 min Pierwszy składny atak ŁKS. Po centrze Ramireza w ostatniej chwili Spychała zastopował szykującego się do strzału Łuczaka
19 min Po juniorskiej stracie Rozwandowicza, Prokić znalazł się w sytuacji sam na sam z Kołbą. Znakomita interwencja kapitana ŁKS, który obronił piłkę. Pierwszy celny strzał w meczu Stal Mielec - ŁKS
17 minKujawa centruje w pole karne, ale tam nie ma żadnego piłkarza z Łodzi
16 min Szarżujący Prokić zatrzymany przez pewnie interweniującego Rozwandowicza
12 min Na razie futbolowe szachy. Bez akcji i sytuacji podbramkowych
10 minFaul na Kujawie. Rzut wolny dla ŁKS w meczu ze Stalą. PO centrze Ramireza piłkę na rzut rożny wybija gracz gospodarzy. Nic z tego nie wyniknęło
8 min ŁKS nerwowo. Klimczak nie doszedł do źle podanej piłki
6 min Klimczak za krótko podaje do Kołby. Dobra interwencja bramkarza ŁKS w meczu ze Stalą
4 min Faul Grzesika. Strzał z rzutu wolnego obok słupka
1 min Zaczęli. Stal w białych strojach, ŁKS w nowiutkich - czarnych

Godz 17.54 Opinia trenera ŁKS - Kazimierza Moskala przed meczem: - Tak my, jak i Stal gramy ciekawą piłkę. Będziemy robić na boisku swoje

Godz. 17.49 Opinia komentującego mecz Grzegorza Laty: - To jest mecz o sześć punktów. Trzeba go wygrać. Były prezes miał na myśli ukochaną Stal

Godz. 17.48Szkoda. Wielka legenda ŁKS - Bogusław Wyparło na ławce rezerwowej rywali. jako trener bramkarzy

Godz 17:42 Rezerwowi drużyny ŁKS: Bramkarz Arndt oraz M. Wolski, P. Bryła, J. Radionow, O. Koprowski, A. Ratajczyk, M. Gamrot. Nie ma Łukaszów Piątka i Sekulskiego
Godz.17:40 40 punktów, 11 zwycięstw, 7 remisów, 4 porażki - taki dorobek mają oba kluby - Stal i ŁKS

Godz. 17:10 - Skład drużyny ŁKS: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Juraszek, Klimczak, Ramirez, Kalinkowski, Łuczak, Bielak, Pyrdoł, Kujawa

STAL - ŁKS: Godz. 17 Pomocnik ŁKS Dani Ramirez został zawodnikiem 22. kolejki Fortuna 1 Liga. Dzisiaj także liczymy na Hiszpana, że poprowadzi zespół z al. Unii do zwycięstwa. Za chwilę składy!

• Stal Mielec: 14 meczów bez porażki, 2 miejsce w lidze
  • ŁKS Łódź: 14 meczów bez porażki, 3. miejsce w lidze

Godz. 16:20 Już niedługo podamy składy obu drużyn. Początek meczu Stal - ŁKS o godz. 18.

STAL - ŁKS: godz. 15:55 - Dziś mecz na szczycie. Poniżej prezentujemy terminarz tej kolejki, który został rozłożony na trzy dni.
Piątek 8 marca
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice (18)
Stal Mielec - ŁKS (18)

Sobota 9 marca
Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice (16)
Garbarnia Kraków - GKS Tychy (17)
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz (16)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki (20)
GKS Katowice - Raków Częstochowa (18)
Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie (18)

Niedziela 10 marca
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała (15)

15:40 - Jeśli ŁKS dzisiaj wywalczy 3 punkty bardzo urealni marzenie powrotu do Ekstraklasy. Liczymy na dobry występ łodzian. Początek naszej RELACJI LIVE z meczu STAL - ŁKS o godz. 18.

Stal Mielce vs ŁKS: GODZ. 15:30
Tabela I ligi, tak wygląda pierwsza piątka...

1. Raków Częstochowa51 punktów
2. Stal Mielec 40 punktów
3. ŁKS Łódź40 puntków
4. Sandecja Nowy Sącz39 punktów
5. GKS 1962 Jastrzębie32 punkty

STAL MIELEC - ŁKS MECZ NA ŻYWO [RELACJA, WYNIK]
Dzisiaj piłkarze ŁKS wyszli na miasto z tulipanami. Jak widać przedstawiciele Łódzkiego Klubu Sportowego nie zapomnieli o święcie pań.

Łodzianie mają wielką szansę na powrót do elity, jednak aby osiągnąć ten cel takie mecze jak ten ze Stalą nie można przegrać, są to spotkania za przysłowiowe 6 punktów. Jak będzie dzisiaj? Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z meczu Stal Mielec - ŁKS Łódź. Początek o godz. 18