Stal Rzeszów - ŁKS. Relacja na żywo. 14.08.2022. Czy piłkarze ŁKS zostaną liderami tabeli I ligi?

W Rzeszowie piłkarze ŁKS grają ze Stalą. Czytaj naszą relację na żywo.

Stal Rzeszów ŁKS wynik na żywo
Stal Rzeszów ŁKS wynik 1:0
W szóstej kolejce I ligi ŁKS grał na wyjeździe z beniaminkiem Stalą Rzeszów. Faworytem meczu byli oczywiście łodzianie, którzy zajmują pozycję wicelidera rozgrywek. Czy łodzianie podtrzymają dobrą passę? Początek meczu o godz. 12.40.

Niestety, ŁKS nie wykorzystał szansy awansu na pozycję lidera. Trener Kazimierz Moskal tonował nastroje i miał rację. Słabe mecze ŁKS też będą się zdarzać i tak było w Rzeszowie. Jedynym jaśniejszym punktem drużyny był rezerwowy Kelechukwu, ale zabrakło mu szczęścia. Łodzianie stracili gola po samobójczym strzale Szeligi. Między nim a Arndtem piłka odbijała się jak kule w bilardzie. W walce o prowadzenie w I lidze Wisłę i ŁKS zapewne pogodzi Ruch i w roli lidera przyjaciele Widzewa przyjadą do Łodzi na najbliższy mecz z ŁKS, który odbędzie się na Stadionie Króla 19 sierpnia o 20.30.
Koniec meczu.
90+6 min. To Stal atakuje, a nie ŁKS. Kiedy w końcu nastąpiła wrzutka w pole karne Stal, Balongo strzelił głową jak junior, kilkanaście metrów od bramki
90+6 min. Małecki strzelał, a właściwie podał w ręce Arndta
90+5 min. Sadłocha ukarany kartką. Mustafayev wchodzi na boisko
90+4 min. Arndt broni strzał po kontrze Stali
90+3 min. Piątek ukarany kartką za faul na Pirulo
90+2 min. Niecelna wrzutka Stali, zaczyna Arndt
90+1 min. Ochronczuk fauluje Wolskiego
88 min. Sędzia przedłuży mecz o 6 minut
88 min. Kelechukwu zagubił się w drbylingu
87 min. Stal zwalnia grę, Poczobut faulowany
85 min. Szeliga zagrywa do... nikogo
83 min. Bramkarz Stali ukarany żółtą kartką
81 min. Zmiana w ŁKS. Javi Moreno za Trąbkę. W Stali za Olejarkę wszedł Sadłocha
80 min. Balongo strzelał, ale zbyt lekko
80 min. Stal była blisko strzelenia drugiego gola, Poczobut nie sięgnął
79 min. Balongo kiepsko atakował, został zatrzymany przez Górę i nawet nie wywalczył rogu
78 min. Arndt wyszedł z bramki i złapał piłkę wrzuconą w pole karne ŁKS
76 min. Piłkarze ŁKS grają niechlujnie, niedokładnie i brakuje sytuacji podbramkowych. Może jeszcze raz urwie się Kelechukwu
75 min. Dwóch piłkarzy Stali leży na murawie po urazach. Boli bardzo czy kradniemy czas?
74 min. Poczobut zatrzymał Trąbkę
73 min. Gracze Stali Piątek i Michalik wchodzą na boisko, schodzą Kłos i Prokić
71 min. Kort beznadziejnie wrzucił piłkę w pole karne Stali
70 min. Małecki ukarany żółtą kartką
69 min. Dobra i szybka kontra Kelechukwu, w ostatniej chwili został zablokowany przez Marczuka
65 min. Kolejne zmiany w ŁKS. Schodzą Janczukowicz i Kuźma, a wchodzą Balongo i Ochronczuk
63 min. Ależ okazja dla ŁKS. Kelechukwu odebrał piłkę Górze, pobiegł na bramkę, przerzucił piłkę nad bramkarzem, ale nie trafił
61 min. Szeliga sam na sam z Pęksą, bramkarz Stali broni, ale obrońca ŁKS i tak był na spalonym.
60 min. Kelechukwu strzelił z 18 metrów w poprzeczkę, bramkarz pod odbiciu Pęksa złapał piłkę na linii
57 min. Strzelał Pirulo, ale prawą nogą. Piłka poturlała się w ręce bramkarza Stali
57 min. Nieudana kontra Stali, obrońcy ŁKS tylko się przyglądali
55 min. Kelechukwu i Kort wchodzą na boisko za Kowalczyka i Biela
53 min. Poczobut ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Kowalczyku
49 min. Przepychanka na boisku. Kłos i Nacho ukarani żółtymi kartkami
47 min. GOL DLA STALI. Szeliga strzelił samobója. Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę Szeliga próbował wybić, odbił wprost w Arndta, piłka znów trafiła w Szeligę i wpadła do siatki. Fatalny bilard między piłkarzami ŁKS.
46 min. Druga połowa rozpoczęta. Obie drużyny bez zmian. Polsat pokazał zerwane jedno oczko w siatce bramki, sędzia tego nie widział i gramy dalej
Koniec pierwszej połowy. Sędzia ulitował się nad piłkarzami ŁKS i nie pozwolił na wykonanie kornera. Końcówka należała do Stali i było bardzo niebezpiecznie pod bramką Arndta, który kilka razy uratował łódzki zespół. ŁKS miał groźne sytuacje, ale było ich zbyt mało. Czekamy na drugą połowę.
45 min. Kolejny korner dla Stali. ŁKS nie może wyjść z własnej połowy
44 min. Piłka po niefortunnym wybiciu Janczukowicza trafiła w poprzeczkę bramki ŁKS.
43 min. Oblężenie bramki ŁKS. Arndt wybija na róg
42 min. Stal przycisnęła. Prokić strzelił nad bramką. Po rykoszecie jest róg
41 min. Doskonała interwencja Arndta, wybił piłkę nad poprzeczkę po strzale Olejarki
40 min. Groźnie pod bramką ŁKS. Małecki zagrał wzdłuż bramki, Szeliga uprzedził atakującego wślizgiem Kłosa
38 min. Arndt odbija piłkę po strzale rzeszowianina
35 min. Wolny dla Stali przy narożniku pola karnego. Po dośrodkowaniu łodzianie wybili na aut
32 min. Piłka w siatce ŁKS, na szczęście Olejarka na spalonym
31 min. Kowalczyk po faulu ukarany żółtą kartką
30 min. Pirulo wbiegł pod bramkę Stali, podał do Kowalczyka, ale ten przyjmując podniósł piłkę i oddał niecelny strzał
29 min. ŁKS przechwycił piłkę w środku pola, ale nie udała się kontra
28 min. Góra strzelał obok bramki ŁKS
27 min. Janczukowicz na spalonym
26 min. Pirulo faulowany
24 min. Atak Kowalczyka, strzał Trąbki, instynktownie broni bramkarz Stali. To powinien być gol dla ŁKS
23 min. Duża przewaga Stali: posiadanie piłki Stal 65 procent, ŁKS - 35
22 min. Kolejna szansa dla Stali. Dośrodkowana piłka przeleciała wzdłuż bramki ŁKS. Nikt nie sięgnął piłki
19 min. Znów Góra strzelał na bramkę ŁKS, obok słupka
18 min. Wolny dla Stali przy narożniku pola karnego
16 min. Bramkarz Stali uprzedził Janczukowicza
12 min. Arndt broni strzał Małeckiego
11 min. Po rogu w doskonałej sytuacji znalazł się Góra, ale strzelił do góry - nad poprzeczką. To była stuprocentowa okazja
11 min. Były widzewiak Poczobut wywalczył róg dla Stali.
9 min. Wrzutka w pole karne ŁKS, Dąbrowski dobrze interweniuje
7 min. Korner dla ŁKS. Bez strzału na bramkę Stali
6 min. Strzał z wolnego zablokowany. Stal się wybroniła
5 min. Wolny z pola karnego Stali dla ŁKS. Bramkarz Stali złapał piłkę podaną przez obrońcę
3 min. Długa piłka do Biela, troszeczkę za długa
2 min. Gospodarze na biało, ełkaesiacy na czarno
1 min. Początek spotkania.

Godz. 12.35: Trener Kazimierz Moskal: - Pewność rośnie z każdym zwycięstwem. Dla nas mecz z Puszczą to już historia. Stal to odważny zespół. Ma swój pomysł, swój styl. Mogą zdarzać się jednak błędy. Ja jestem pod wrażeniem specyficznej gry Stali.

Godz. 12.30. Trener Stali Daniel Myśliwiec: Idziemy w dobrym kierunku. Stal ma grać efektownie, a także efektywnie. Dokonałem pięciu zmian w składzie przed ŁKS. Jako jedyny zespół w lidze gramy z 48-godzinną przerwą. Brak regeneracji powoduje ryzyko kontuzji.

ŁKS zagra w składzie: Arndt - Dankowski, Dąbrowski, Nacho, Szeliga - Pirulo, Kowalczyk, Trąbka, Kuźma, Biel - Janczukowicz.
Rezerwa: Kozioł, Ochronczuk, Balongo, Kort, Moreno, Koprowski, Kelechukwu, Lorenc, Wszołek.

W porównaniu do poprzedniej wiktorii ŁKS w meczu z Puszczą trener Kazimierz Moskal dokonał jednej zmiany w wyjściowym składzie. Bartosz Biel zastąpił Kelechukwu Ibe-Torti.

Skład Stali: Pęksa - Marczuk, Góra, Wrona, Głowacki, Poczobut, Wolski, Kłos, Olejarka, Małecki, Prokić. Rezerwa: Kaczorowski, Ławrynowicz, Polowiec, Kotwica, Piotrowski, Michalik, Piątek, Sadłocha, Mustafaev.