tj
ŁKS w meczu ze słabiutkim Stomilem zaledwie remisuje 2:2. Łodzianie w kolejnym meczu tracą punkty i nie umacniają się w czołówce tabeli.

STOMIL ŁKS NA ŻYWO

STOMIL ŁKS wynik meczu 2:2
Koniec meczu ŁKS remisuje w Olsztynie ze Stomilem. Szkoda straconych punktów.
93' Aut - sędzia zerka na zegarek.
Rzut rożny dla Stomilu - obrońcy ŁKS wybijają.
90' Sędzia dolicza 3 minuty
Fatalne zachowanie łodzian - kolejny mecz, w którym ŁKS niepotrzebnie traci punkty.
86' GOL dla STOMILU Tomasz Zając z 15 metrów płaskim strzałem pokonuje Michała Kołbę.
85' Zamian w ŁKS
83' Stomil jeszcze próbuje, Stomil chce doprowadzić do wyrównania,
79' Radionow do Wolskiego, ale obrońcy wyjaśniają sytuację.
76' Stomil próbuje, znów rzut rożny - ŁKS cofnięty do głębokiej defensywy.
75' Rzut rożny dla Stomilu - Kołba na posterunku.
72' ŁKS stara się grać piłką jak najdłużej, ale Stomil nie zamierza odpuścić i wciąż jest groźny.
66' Stomil zaatakował, ŁKS się broni - było groźnie.
62' Kalinkowski! Obok słupka!
60' Walka w środkowej strefie boiska.
55' Dośrodkowanie Wolskiego w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.
52' ŁKS prowadzi grę, ŁKS ma przewagę, Stomil na niewiele może sobie pozwolić.
48' GOOOLLLL Maciej Wolski! 47' Na razie obraz gry nie uległ zmianie - ŁKS próbuje atakować.
Gramy w II połowie
45' Koniec I połowy.
44' Bogusz z dystansu i bramkarz Stomilu wybija piłkę na rzut rożny
43' Faul na środku boiska - wolny dla ŁKS.
39' Kujawa z dystansu! Zablokowany
35' Nerwowo trochę łodzianie, zgubili piłkę...
32' Stomil zaatakował i Kołba wygrywa pojedynek sam na sam - było groźnie.
30' Spadło tempo meczu. ŁKS próbuje ataku pozycyjnego.
Bramkę na remis strzela Łukasz Kuban.
26' GOL dla STOMILU z ok. 11 metrów uderzona piłka po błędzie łódzkich obrońców - remis**25' Rzut wolny dla Stomilu - ok. 25 metrów, ale źle wykonany i ŁKS wychodzi z kontrą 21' Stomil w ataku pozycyjnym.
Świetne zachowanie Wojtka Łuczaka, ładna bramka i teraz łodzianom powinno się grać lepiej.
18'
GGOOLLL!!! Łuczak z powietrza pod poprzeczkę i ŁKS prowadzi ze Stomilem**16' Walka w środkowej strefie boiska. Stomil pokazuje, że nie będzie łatwo, że będzie walczył i łodzianie muszą być czujni.
13' Groźny strzał z 18 metrów napastnika Stomilu - ale piłka obok słupka.
10' Sporo chaosu w poczynaniu obu drużyn. ŁKS dłużej przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.
8' Ramirez, który wcześniej grał w Olsztynie, dobrze zagrał do Kujawy - ten huknął z dystansu, ale niecelnie.
5' Pierwsze minuty bez sytuacji bramkowych.
3' Łodzianie odważnie do przodu, od razu atakujemy i dobrze, trzeba narzucić swój styl gry przeciwnikowi.
1' GRAMY! Do boju ŁKS!

15.55 Do meczu już tylko 5 minut. Za chwilę piłkarze Stomilu i ŁKS wybiegną na murawę.
15.45 Piłkarze schodzą już z rozgrzewki.

Składy:
ŁKS
Michał Kołba, Artur Bogusz, Jan Sobociński, Kamil Juraszek, Kamil Rozmus, Dani Ramirez, Bartłomiej Kalinkowski, Łukasz Piątek, Maciej Wolski, Wojciech Łuczak, Rafał Kujawa
Stomil
Piotr Skiba, Lukas Kuban, Łukasz Sołowiej, Tomasz Wełnicki, Janusz Bucholc, Dominik Kun, Wołodymyr Tanczyk, Paweł Głowacki
Remigiusz Szywacz, Miłosz Trojak, Michał Góral

Nie od dziś wiadomo, że drużyna Stomilu przeżywa kłopoty organizacyjne. W klubie brakuje pieniędzy. Zawodnicy oraz kibice całą sytuacją są już mocno poirytowani. Taki stan rzeczy na pewno nie wpływa dobrze na drużynę. ŁKS po ostatnim występie w Katowicach powinien mieć 3 punkty, ale łodzianie nie potrafili wykorzystać swojej przewagi w II połowie i tylko zremisowali. A jak będzie dziś?

STOMIL ŁKS - początek meczu o godzinie 16. Zapraszamy na naszą relację na żywo.

Materiał oryginalny: STOMIL ŁKS na żywo ONLINE. ŁKS gra mecz w Olsztynie. Jaki będzie wynik meczu Stomil ŁKS? Nasza transmisja na żywo - zapraszamy - Express Ilustrowany