MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Strażak Roku 2014: Zaczęliśmy zbieranie głosów!

Matylda Witkowska
Jarosław Kosmatka
Ogromnym zainteresowaniem cieszy się głosowanie w plebiscycie Strażak Roku 2014. Już w kilka godzin od rozpoczęcia głosowania ukształtowała się wyraźna czołówka kandydatów.

W poniedziałek o godz. 15 na pierwszym miejscu wśród strażaków ochotników był Kamil Cieśliński z OSP w Daszynie. Zdążył zdobyć 828 głosów. W tym czasie na pierwszym miejscu wśród strażaków zawodowych był Janusz Ługowski z JRG w Sieradzu. Zdobył 69 głosów.

Wśród jednostek ochotniczej straży pożarnej w poniedziałek o godz. 15 na pierwszym miejscu była OSP Łódź Mileszki. Zdobyła 607 głosów. Wśród jednostek straży pożarnej zawodowej pierwsze miejsce ex aequo miały JRG w Wieluniu i JRG w Zgierzu. Obie miały po 30 głosów.

To jednak wyniki tylko z pierwszych godzin głosowania. W rankingu wszystko jeszcze może się zmienić, wciąż można też zgłaszać nowych kandydatów.

Przejdź do odpowiedniego serwisu plebiscytowego:



Na powyższych kartach plebiscytowych, możecie zagłosować, a także zgłosić swój udział w plebiscycie.

Kandydatów wybieramy w czterech kategoriach: najlepszy strażak ochotnik, najlepszy strażak zawodowy, najlepsza jednostka OSP i najlepsza jednostka PSP. Swoje poparcie dla strażaków i jednostek można przekazać na trzy sposoby. Po pierwsze: wysyłając SMS na numer 72355. W treść SMS-a trzeba wpisać prefiks kategorii, a po kropce numer kandydata. Przykładowo, głosując na strażaka zawodowego, mającego na liście kandydatów numer 1, w treść SMS-a wpisujemy STRAZAK.1. Głosując na strażaka OSP, wpisujemy prefiks OCHOTNIK, a głosując na jednostkę straży pożarnej zawodowej lub ochotniczej wpisujemy prefiks: PSP lub OSP, kropkę i numer kandydata.

Każdy wysłany SMS jest wart 15 punktów na rzecz wybranego kandydata. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Nie ma ograniczeń w liczbie wysyłanych SMS-ów. Jednocześnie wysyłając SMS-a otrzymuje się dostęp do e-wydania naszej gazety.

Osoby mające konto na portalu społecznościowym Facebook mogą głosować za jego pomocą. Każde kliknięcie umieszczonej tam aplikacji to trzy punkty dla kandydata. Dziennie można kliknąć trzy razy i zdobyć w ten sposób dziewięć punktów.

Można także głosować za pośrednictwem serwisu dzienniklodzki.pl. Pod wizerunkami kandydatów znajdziemy przycisk "Głosuj". Jedno kliknięcie to jeden punkt dla kandydata, w ciągu doby przycisk można kliknąć trzy razy.

Głosowanie trwa do 16 kwietnia, głosowanie na portalu Facebook tylko do 7 kwietnia. Listy kandydatów znaleźć można na naszej stronie dzienniklodzki.pl. Tam także można na bieżąco śledzić wyniki głosowania.

Chociaż rozpoczęliśmy głosowanie, wciąż przyjmujemy zgłoszenia kandydatów do naszego plebiscytu. Zgłaszać można strażaków ochotników, strażaków zawodowych i jednostki ochotniczej straży pożarnej. Wszystkie jednostki PSP z regionu łódzkiego biorą udział w plebiscycie i nie trzeba ich zgłaszać.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem naszej strony dzienniklodzki.pl.

Wyniki plebiscytu poznamy 18 kwietnia. Dla najlepszych mamy cenne nagrody ufundowane m.in. przez Sony Centre.

Patronat nad naszym plebiscytem objęła Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki