Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Strażak Roku 2014: Zgłoszenia przyjmujemy do 16 kwietnia!

Matylda Witkowska
Andrzej Banas/Polskapresse
Wciąż przyjmujemy zgłoszenia kandydatów do plebiscytu Strażak Roku 2014. Szukamy najlepszych strażaków i najlepszych jednostek.

Aż do 16 kwietnia będziemy przyjmować zgłoszenia kandydatów do tytułu Strażaka Roku 2014. Termin ten wydłużyliśmy, by wszyscy kandydaci zdążyli dopełnić formalności konkursowych.

Ze zgłoszeniem nie warto jednak czekać tak długo: już w poniedziałek, 31 marca, rozpoczniemy głosowanie. Kto zgłosi się już teraz, będzie miał większe szanse na zwycięstwo.

Kandydatów mogą zgłaszać za pomocą specjalnego formularza wszyscy zarejestrowani użytkownicy naszego serwisu dzienniklodzki.pl. Kandydatów można zgłaszać w trzech kategoriach: najlepszy strażak zawodowy, najlepszy strażak ochotnik oraz najlepsza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej. Można zgłaszać strażaków i jednostki z terenu województwa łódzkiego.

W plebiscycie, któremu patronuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, automatycznie wezmą też udział wszystkie 34 jednostki państwowej straży pożarnej z regionu łódzkiego.

Głosować będzie można za pomocą sms-ów, portalu społecznościowego Facebook oraz za pomoca kliknięć na naszej stronie dzienniklodzki.pl.

Zwycięzców plebiscytu poznamy 18 kwietnia. Dla najlepszych strażaków i najlepszych jednostek przygotowaliśmy cenne nagrody, ufundowane m.in. przez Sony Centre.

Już teraz czekamy na zgłoszenia!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki