MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sukces wydarzenia "Łódź Kobiet – Siła, Pasja, Inspiracja”. Organizacja: AKS SMS Łódź i Stowarzyszenie Szczypta Dobra

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
22 czerwca odbyło się wyjątkowe wydarzenie "Łódź Kobiet – Siła, Pasja, Inspiracja" organizowane przez Stowarzyszenie Szczypta Dobra oraz Klub AKS SMS Łódź. To nie tylko okazja do świętowania i promocji osiągnięć kobiet, ale przede wszystkim inicjatywa mająca na celu wzmocnienie relacji między kobietami w Łodzi - informuje wiceprezes AKS SMS Łódź Joanna Miller-Stępień.

W ramach spotkania, panie z różnych środowisk miały możliwość spotkania się, poznania i wymiany doświadczeń – zarówno tych dobrych, jak i tych trudniejszych. Wydarzenie stworzyło przestrzeń, gdzie kobiety mogły otwarcie rozmawiać o swoich problemach, sukcesach i wspierać się nawzajem w dążeniu do realizacji osobistych i zawodowych celów. Dzięki temu, budowanie silniejszej i bardziej świadomej społeczności stało się możliwe.

Kolejnym ważnym aspektem tego wydarzenia była promocja lokalnych przedsiębiorstw prowadzonych przez kobiety lub tworzonych z myślą o ich potrzebach. Firmy miały możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług, co przyczyniło się do ich rozwoju i zwiększenia widoczności na rynku. Spotkanie stało się również okazją do inicjowania nowych projektów. Uczestniczki zostały zachęcone do nawiązywania kontaktów, które mogą zaowocować przyszłymi współpracami czy przedsięwzięciami. Wierzymy, że Łódź, miasto rządzone przez kobietę, jest idealnym miejscem do promowania i realizacji kobiecych inicjatyw.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Marszałkini Województwa Łódzkiego Joanna Skrzydlewska, a patronat medialny Telewizja TVP3 Oddział w Łodzi. Serdecznie dziękujemy naszym prelegentkom Małgorzacie Błażewicz, Agnieszce Płoszaj, Elżbiecie Nowak, Aleksandrze Mysiakowskiej, Teresie Cieślak, Natalii Dziąg, mówczyniom Aleksandrze Staszewskiej, Marcie Nowackiej, Annie Jadwiszczak, Edycie Baczewskiej, Agnieszce Cyniak i firmie Gorsenia oraz wszystkim partnerom za wsparcie i zaangażowanie : MCCormick, Kamis, Studio Kulinarne Book&Cook, Vitamizu, Winners – przedszkola i żłobki, BNI, PJ Jewellery, DREAM Nails, POSH, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Olejvita, Asteria – rodzinna palarnia kawy, BRANDATION, NIEWINNE Integracje, Napędza Nas Działenie, HOLISTIC power, Dr Beata Musierowicz. Do zobaczenia wkrótce.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sensacyjny ruch Łukasza Piszczka

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki