Sukcesy karateków KK Champion-Team na mistrzostwach Polski. Zdjęcia

Tata i syn, czyli Witold i Kacper Wojciechowscy
W podwarszawskiej miejscowości Zielonki-Parcela odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców w karate. W zawodach wzięło udział ponad 470 zawodników z 65 klubów z całej Polski. Klub Karate Champion-Team reprezentowało 15 zawodników. Podopieczni trenera Witolda Wojciechowskiego wywalczyli dwa tytuły mistrza Polski oraz trzy brązowe medale.

Mistrzem Polski w konkurencji kumite indywidualnym juniorów - 55 kg został Kacper Wojciechowski (syn trenera Witolda).
Mistrzem Polski w konkurencji kumite indywidualnym U21 - 60 kg został Bartosz Wojciechowski.
Brązową medalistką w konkurencji kumite indywidualne juniorek młodszych + 61 kg została Karolina Orzechowska.
Brązową medalistką w konkurencji kumite indywidualne juniorek - 66 kg została Julia Lota.
Brązową medalistką w konkurencji kumite indywidualne U21 - 84 kg został Jakub Krysiak.
- Liczyliśmy jeszcze na jeden tytuł oraz parę medali, nie udało się ale taki jest sport, mimo wszystko jesteśmy bardzo zadowoleni ze startów naszych podopiecznych - mówi trener Witold Wojciechowski. - To nasz przedostatni start w tym sezonie, czeka na nas jeszcze młodzieżowa liga światowa Youth League która odbędzie się w Chorwacji na koniec czerwca. Wspiera nas Urząd Miasta Łodzi.