Świeć się z Energą. Wybraliśmy zdjęcia, które uchwyciły magię świąt! Konkurs fotograficzny

Akcja specjalna Świeć się z Energą
Świeć się z Energą 2016
Świeć się z Energą 2016 Vira Kosina Polańska- Grand Prix i Moje Miasto
Udostępnij:
To jest właśnie magia świąt! Zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym. Wkrótce opublikujemy także wyniki obrad Jury pod przewodnictwem Lidii Popiel. Główną wygraną jest weekend w hotelu w Gdańsku dla dwóch osób.
KLIKNIJ i sprawdź wyniki na fotografię

Konkurs fotograficzny organizowany w ramach akcji „Świeć się z Energą” adresowany był zarówno do amatorów, którzy zdjęcia robią od święta, jak i do osób, dla których fotografowanie jest prawdziwym hobby. Szansę na zwycięstwo mają zarówno ci, którzy robią zdjęcia telefonem komórkowym lub prostym aparatem, jak i ci, którzy inwestują w sprzęt i korzystają z dobrej lustrzanki.

Regulamin konkursu został stworzony tak, aby doceniać przede wszystkim kreatywność jego uczestników. Nagrody i wyróżnienia w konkursie można wygrać zarówno walcząc w plebiscycie o głosy naszych Czytelników, jak i zdobywając uznanie komisji konkursowej z udziałem Lidii Popiel, słynnej polskiej fotograf, która jest ambasadorem plebiscytu „Świeć się z Energą”.

Na jakie zdjęcia czekaliśmy?

W konkursie określono pięć kategorii tematycznych, w których jury konkursu przyzna nagrody.

Pierwsza z nich to Moje Miasto. Czekamy na zdjęcia prezentujące świąteczne iluminacje i wystrój miasta, zdjęcia miejskich choinek i innych dekoracji.

Druga kategoria - Mój Dom - dotyczy świątecznego klimatu w naszym mieszkaniu lub domu. Na tych zdjęciach można pochwalić się aranżacją wnętrza, balkonu lub ogrodu.

Zgłaszano także zdjęcia do kategorii Moi Bliscy przedstawiające najbliższych - rodzinę, przyjaciół i znajomych, a nawet zwierzęta domowe w świątecznej atmosferze. Dla komisji konkursowej będzie się liczyć kreatywność zaprezentowania osób na fotografiach.

Kategoria - Moja Iluminacja - jest najbardziej bezpośrednio związana z akcją „Świeć się z Energą”. W tym przypadku chodzi o fotografie zaprojektowanych i wykonanych przez autora iluminacji.

Ostatnia kategoria to Moja Szopka. Zdobiące kościoły i nasze domy tradycyjne szopki są najlepszą ilustracją najważniejszego przesłania świąt. Dlatego tą piękną tradycję organizatorzy postanowili także docenić w konkursie fotograficznym.

Głosowanie

Głosowanie na fotografie potrwa do 23 stycznia 2019 roku do godz. 20. Kliknij i sprawdź szczegółowe informacje!

Nagrody

Komisja Plebiscytowa ze wszystkich zgłoszonych zdjęć wybierze te, które wpisują się w tematykę: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja, Moja Ulubiona Szopka

Zwycięzca każdej z tych 5 kategorii otrzyma 3 tys. zł brutto na sprzęt fotograficzny + bon o wartości 200 zł brutto w bonie do sklep.energa.pl

Komisja przyzna też wyróżnienia autorom 20 zdjęć - będą to bony na 700 zł do sklep.energa.pl

Przyznana zostanie także nagroda Grand Prix Plebiscytu! A będzie nią pobyt w hotelu dla 2 osób + 500 zł brutto w bonie do sklep.energa.pl.

Kandydaci, którzy uzyskają w plebiscycie największą liczbę głosów otrzymają

1 miejsce: 200 zł brutto w bonie do sklep.energa.pl

2 miejsce: 150 zł brutto w bonie do sklep.energa.pl

3 miejsce: 100 zł brutto w bonie do sklep.energa.pl

Zapraszamy do udziału w akcji!

Konkurs na Instagramie
Dodatkowo miłośnicy fotografii mobilnej będą mogli rywalizować na Instagramie. Spośród zdjęć zamieszczonych i oznaczonych #SwiecSiezEnerga jury nagrodzi 3 zwycięzców nowoczesnymi smartfonami, a 10 wyróżni bonami na zakupy w sklep.energa.pl.

Każdy może zgłosić kilka zdjęć w 5 kategoriach. W konkursie oceniane są zdjęcia, a nie autorzy, jeden twórca może być wyróżniony w kilku kategoriach.

Regulamin konkursu fotograficznego >>>

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie