Świeć się z Energą. Zaczynamy finał plebiscytu na...

  Świeć się z Energą. Zaczynamy finał plebiscytu na najpiękniej oświetlone miasto w Polsce

  Paulina Szczerkowska

  Dziennik Łódzki

  Aleksandrów Łódzki okazał się tegorocznym regionalnym zwycięzcą w plebiscycie „Świeć się”

  Aleksandrów Łódzki okazał się tegorocznym regionalnym zwycięzcą w plebiscycie „Świeć się”

  W piątek (15 stycznia) o godz. 14 rusza głosowanie w ogólnopolskim etapie plebiscytu „Świeć się“ prowadzonym z Grupą Energa. Nie zapomnijcie o oddaniu głosu!
  Aleksandrów Łódzki okazał się tegorocznym regionalnym zwycięzcą w plebiscycie „Świeć się”

  Aleksandrów Łódzki okazał się tegorocznym regionalnym zwycięzcą w plebiscycie „Świeć się”

  Aleksandrów Łódzki okazał się tegorocznym regionalnym zwycięzcą w plebiscycie „Świeć się”. Nasi Czytelnicy uznali, że właśnie to miasto przygotowało najpiękniejsze oświetlenie na święta Bożego Narodzenia. Nagrodę - 10 tys. zł, za które zakupi energooszczędny sprzęt AGD w internetowym sklepie sklep.energa.pl, miasto przekaże na cele charytatywne. Co ciekawe niewielka podłódzka miejscowość wygrała już po raz drugi z rzędu. Jaka jest tajemnica sukcesu?

  CZYTAJ: Wybraliśmy najpiękniej oświetlone miasto i galerię handlową w Łódzkiem!

  - Wszystko dzięki aktywnym internautom. Nasi mieszkańcy reagują na takie inicjatywy. Mamy swoje media - gazetę, strony internetowe, telewizję i aplikacje mobilne. Promujemy plebiscyt różnymi drogami - tłumaczy Tomasz Barszcz, naczelnik Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Aleksandrowa Łódzkiego. - Potrzebujących w Aleksandrowie nie brakuje, więc na pewno znajdziemy odbiorców na wygrany sprzęt. Będą to albo rodziny, które korzystają z miejskiej pomocy albo szkolne stołówki. W zeszłym roku dostaliśmy od Energi tzw. małe AGD. Przekazaliśmy je rodzinom, które korzystają z Domu Dziennego Pobytu „Wrzos”.

  Dużym wyróżnieniem i jednocześnie wyzwaniem dla Aleksandrowa Łódzkiego jest to, że miasto będzie reprezentować nasz region w ogólnopolskim finale. Ma w nim szansę na wygranie kolejnych 40 tys. zł - także na zakup sprzętu AGD przeznaczonego na cel charytatywny.

  - Zachęcamy wszystkich do głosowania. Teraz stoimy na froncie, jako przedstawiciel całego województwa. W zeszłym roku otarliśmy się o zwycięstwo - w ogólnopolskim finale zajęliśmy drugie miejsce. Jeśli nam państwo pomogą, to jest duża szansa, że uda się wygrać - mówi Tomasz Barszcz.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJPIĘKNIEJ OŚWIETLONE MIASTO W ŁÓDZKIEM

  My także zachęcamy do głosowania na Aleksandrów, który dzięki zaangażowaniu naszych Czytelników może zdobyć tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w całym kraju. Głosy będzie można oddawać już od jutra na naszej stronie internetowej www.dzienniklodzki.pl. Aleksandrów jest jednym z szesnastu miast, które dostały się do finału (pełna lista obok w ramce). Dzięki głosom mieszkańców woj. łódzkiego może wygrać łącznie aż 50 tys. zł na cele charytatywne.

  Liczymy na to, że nasi Czytelnicy zagłosują także na najpiękniej oświetloną galerię handlową. Województwo łódzkie w plebiscycie „Świeć się, galerio” reprezentuje Galeria Łódzka.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJPIĘKNIEJ OŚWIETLONĄ GALERIĘ HANDLOWĄ W ŁÓDZKIEM

  - Jest nam niezmiernie miło, iż znaleźliśmy się w gronie laureatów plebiscytu. Tegoroczna dekoracja świąteczna wymagała od nas wielu tygodni przygotowań. Tym bardziej cieszy fakt, że została doceniona przez klientów. To właśnie dla nich Galeria rozbłysła blaskiem ponad 200 tysięcy światełek, a fasadę budynku ozdobiło 45 gwiazd. Teraz przed nami etap ogólnopolski. Liczymy na Państwa głosy - mówią przedstawiciele Galerii Łódzkiej.

  Internauci z całej Polski wybiorą także najpiękniejsze zdjęcia w bożonarodzeniowym klimacie. W konkursie na najlepszą fotografię nominowanych jest aż dziesięcioro uczestników z każdego województwa. Łódzkie będzie reprezentować troje autorów zdjęć wybranych w głosowaniu internetowym oraz siedmioro wybranych przez specjalną kapitułę. Obrady jury ciągle trwają. Nazwiska kandydatów poznamy już niedługo.

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA NA MISTRZA ŚWIĄTECZNEJ FOTOGRAFII

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Mapa inwestycji w Łodzi

  Mapa inwestycji w Łodzi

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny