ZOBACZ
  KONIECZNIE

  Ile się zarabia w województwie?

  Rozwiń
  Święta na Piotrkowskiej 217 i impreza w OFF

  Święta na Piotrkowskiej 217 i impreza w OFF

  Matylda Witkowska

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Święta na Piotrkowskiej 217 i impreza w OFF
  1/10
  przejdź do galerii

  Święta na Piotrkowskiej 217 i impreza w OFF ©Grzegorz Gałasiński

  Bożonarodzeniowy jarmark w piątek i impreza charytatywna w niedzielę. To propozycje Off Piotrkowska Center na świąteczny weekend. Przy Piotrkowskiej 217 ruszyła Manufaktura Czekolady.
  Czekoladowe szaleństwo przy Piotrkowskiej 217. Nowy lokal, w którym można się bawić czekoladą już działa
  W Manufakturze Czekolady można zobaczyć w ruchu urządzenia stosowane do produkcji czekolady, wziąć udział w warsztatach na jej temat, kupić gotowe wyroby lub napić się filiżanki gorącego napoju. Lokal czynny jest od niedzieli do środy w godzinach od 11 do 19, od czwartku do soboty w godzinach od 11 do 21. Tabliczka czekolady kosztuje od 16 do 39 złotych, koszt warsztatów dla dziecka z opiekunem - 50 złotych.

  Świąteczny jarmark i impreza charytatywna

  Off Piotrkowska zaprasza jeszcze w piątek na świąteczny jarmark. Od godziny 11 do 15 na terenie „Offa” stać będzie kilkadziesiąt stoisk z produktami spożywczymi i artystycznymi.

  Będzie można kupić między innymi marokańskie oliwki, syryjskie baklawy, domowe przetwory w niecodziennych konfiguracjach smakowych lub pieczywo na zakwasie. Będą też stoiska z biżuterią i upominkami, między innymi z papierowej wikliny, pluszaki, bombki i śmieszne magnesy.

  Do końca grudnia w Off Piotrkowska Center działa górka snow tubing. Górka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 18, w soboty od godziny 10 do 19 i w niedziele od godziny 10 do 17. Od poniedziałku do piątku zjazdy są bezpłatne. W soboty i w niedzielę wstęp kosztuje 5 złotych. Po wejściu można jeździć do oporu.

  Natomiast w pierwszy dzień świąt klub Dom zaprasza na godzinę 21 na charytatywną imprezę taneczną Bass For Kids 2016. Zabawa przy dźwiękach muzyki granej przez DJ-ów zakończy się o godzinie 5.

  Bilet wstępu kosztuje 15 złotych, na imprezie będzie też charytatywna licytacja. Całkowity dochód przekazany zostanie dla Domu Dziecka dla Małych Dzieci przy ulicy Drużynowej 3/5 w Łodzi.

  ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

  25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

  Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny