GKS Zio-Max Nowiny - Orlęta Kielce 0:4 w RS Active 4. Lidze świętokrzyskiej. Świetna druga połowa w wykonaniu gości. Zobacz zdjęcia

Damian Wiśniewski
Orlęta Kielce pokonały GKS Ziomax-Nowiny. Zobacz zdjęcia z meczu >>>>
Orlęta Kielce pokonały GKS Ziomax-Nowiny. Zobacz zdjęcia z meczu >>>>Paweł Małecki
W meczu 28. kolejki rozgrywek RS Active 4 Ligi. świętokrzyskiej Orlęta Kielce pokonały GKS Zio-Max Nowiny aż 4:0, wszystkie bramki zdobywając w drugiej połowie. Zobacz zdjęcia z meczu.

Orlęta Kielce pokonały GKS Zio-Max Nowiny w RS Active 4. Lidze

GKS Zio-Max Nowiny - Orlęta Kielce 0:4
Bramki:
Kamil Łokieć 60, Tomasz Gaj 70, Jakub Jaśkiewicz 90+2, Kacper Śliwa 90+5.
Orlęta: Zacharski - Pryjmak (78. Motyl), Patryk Zawierucha, Susło, Węgliński - Gaj (87. Grzesiak), Łokieć, Walkowiak (88. Igor Zawierucha), Szczepański (70. Wawszczyk) - Jaśkiewicz, Śliwa.

Dla kieleckiego zespołu było to trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu (wcześniej ogrywał 5:4 Klimontowiankę Klimontów i 1:0 Łysicę Bodzentyn). Co ciekawe, w drugiej połowie jako zawodnik z pola w barwach Orląt zagrał... rezerwowy bramkarz, Igor Zawierucha. Było to spowodowane wąską kadrą i kontuzją jednego z kolegów.

Dzięki niemu Orlęta awansowały z ósmego na czwarte miejsce w tabeli. To jednak może się zmienić po meczach niedzielnych.