Świętujemy Dzień Kobiet i Mężczyzn w dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych

Materiał informacyjny DoubleTree by Hilton Łódź
DoubleTree by Hilton Łódź zaprasza na dedykowane pokazy filmowe do sali projekcyjnej dawnej Fabryki Snów przy ul. Łąkowej 29. Wizyta w odrestaurowanej sali kinowej to nie lada gratka dla każdego miłośnika kina. Seanse zaplanowano w weekend poprzedzający Dzień Kobiet i Mężczyzn, czyli 6 i 7 marca oraz dokładnie w dniu święta wszystkich pań i panów, które przypadają odpowiednio 8 i 10 marca. Dla wszystkich kinomaniaków przewidziano również dodatkowe upominki.

W przesiąkniętej filmową atmosferą przestrzeni zostaną wyświetlone dwie wyjątkowe produkcje. Pierwszą z nich będzie „Moja miłość” wyreżyserowana przez Maiwenn. Film rywalizował w konkursie głównym podczas festiwalu filmowego w Cannes, a występująca w roli głównej Emmanuelle Bercot otrzymała w Cannes nagrodę dla najlepszej aktorki. Drugi z obrazów to ekranizacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi pt. „Dziewczyna we mgle”, włoski thriller psychologiczny został nagrodzony statuetką David di Donatello Włoskiej Akademii Filmowej za najlepszy debiut reżyserski.

Dla wszystkich Gości hotel przewidział dodatkowe upominki w postaci zniżkowych voucherów i firmowego napoju na wynos. Dla osób, które chcą poćwiczyć na siłowni, czy zrelaksować się w basenie, hotel przygotował specjalny pakiet pobytowy.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub mailowo: 42 208 80 80, [email protected]

PAKIET SEANS

  • 1 bilet na wybrany seans filmowy
  • voucher zniżkowy (do wyboru: spersonalizowany zabieg na twarz przy zakupie dowolnego masażu/zabiegu na ciało lub - 10% na usługi AutoSPA)
  • wybrany napój na wynos

CENA PAKIETU: 40 PLN/os.

PAKIET SEANS + NOCLEG

  • 2 bilety na wybrane seanse filmowe
  • 2 wybrane vouchery zniżkowe (do wyboru: spersonalizowany zabieg na twarz przy zakupie dowolnego masażu/zabiegu na ciało lub - 10% na usługi AutoSPA)
  • wino w prezencie
  • nocleg oraz dla dwóch osób
  • nielimitowany dostęp do Strefy Health Club (basen, jacuzzi, siłownia)

CENA PAKIETU: 390 PLN/2 os.

REPERTUAR

6 marca (sobota)

17:00 „Moja miłość” oraz 20:00 „Dziewczyna we mgle”

7 marca (niedziela)

17:00 „Dziewczyna we mgle” oraz 20:00 „Moja miłość”

8 marca (poniedziałek)

18:30 „Moja miłość”

10 marca (środa)

18:30 „Dziewczyna we mgle”

„Moja miłość” reż. Maïwenn

Georgio (Vincent Cassel) to mężczyzna, przy którym nie można się nudzić. Jest uosobieniem marzeń każdej kobiety, pewny siebie, dowcipny, spontaniczny. Kiedy pojawia się w życiu Tony (Emmanuelle Bercot), zmienia je o 180 stopni. Ten związek jest jak narkotyk - wciąga, uzależnia i działa jak emocjonalny rollercoaster.

„Dziewczyna we mgle” reż. Donato Carrisi

W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel (Toni Servillo) nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości – potrzebują spektaklu. A on zapewni im widowiskowe polowanie na potwora.

Dodaj ogłoszenie