Tak się walczy z faszyzmem

  Tak się walczy z faszyzmem

  Jerzy Witaszczyk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Od Łodzi posłowie Biedroń i Kotliński od Palikota rozpoczęli ogólnopolską walkę z faszyzmem. Walka będzie toczona za pomocą pędzla i farby, więc na pewno faszyści polegną. A jeśli nawet przeżyją ten zmasowany atak, to nie wytrzymają mury - będą już tak zabazgrane przez faszystów i antyfaszystów, że miejsca wolnego od farby nie uświadczysz.
  Jerzy Witaszczyk

  Jerzy Witaszczyk ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Walka rozpoczęła się w centrum miasta od antyfaszystowskiego parteitagu. Biedroń wezwał panią prezydent Łodzi, żeby wzięła do ręki antyfaszystowski oręż, czyli pędzel, i zamalowała "tego typu napisy".

  Skąd się biorą w Polsce faszyści? Nie wiem. Wiem natomiast, jak faszyzm rodzi się w Łodzi. Otóż tak. Każdy, kto ma artystyczną potrzebę i trochę grosza, kupuje farbę w aerozolu. Potem idzie w miasto i maluje, co chce. Jeśli na przykład jest kibicem ŁKS, pisze: "Widzew żydzew". Kibic Widzewa odwzajemnia się pięknym za nadobne: "ŁKS Żydy!" Następnego dnia jakiś poprawny politycznie durak widzi oba napisy i co mu przychodzi do głowy? Że w mieście grasują faszyści!


  Panowie Biedroń i Kotliński, puknijcie się w łby. Może w tej pustce jakieś komórki wam się strzasną i tym sposobem domyślicie się, dlaczego w takim Singapurze nie ma faszystowskich napisów i innych bazgrołów. Jeżeli pytanie jest dla was za trudne, to wam podpowiadam: tam policja wyłapuje takich "faszystów", a w sądach nie ma zmiłuj. W 2010 za bazgroły na wagonach Szwajcar trafił do kozy na 5 miesięcy, wcześniej dostał pałą po tyłku. Tak się walczy z tym niby-faszyzmem, nie pędzlem i farbą!

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czy mam rację?

  sylvester (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 3

  Od kilku lat jestem przekonany, że najwięcej faszystów jest wśród lewactwa.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  SLD z Palikotami przez manipulację przygotowują opinię społeczną, że za antysemickimi wybrykami stoi

  czł Solidarności (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

  SLD z Palikotami przez manipulację przygotowują opinię społeczną, że za antysemickimi wybrykami stoi prawica z katolikami, narodowcami i PiS. To świadczy, że rozpoczęła się już w ich wrednym stylu...rozwiń całość

  SLD z Palikotami przez manipulację przygotowują opinię społeczną, że za antysemickimi wybrykami stoi prawica z katolikami, narodowcami i PiS. To świadczy, że rozpoczęła się już w ich wrednym stylu kampania wyborcza do samorządu i parlamentu. Z ich strony będzie to kampania pełna nienawiści i POmówień, co widać we wpisach za którymi stoją oni i ich ludzie spec służb, którzy PO PRLu przecież nie wyparowali. Nie kto inny jak byli komuniści z PZPR SB MO ORMO byli szkoleni przez sowietów z KGB jak wyprzedzająco rozprawiać się z przeciwnikami politycznymi i prowokacyjnie sami zwykle wypisywali i wypisują hasła antyżydowskie i nazistowskie, aby przypisać prawicy antysemityzm i nieeuropejskie standardy. Z Solidarnością robili to w PRLu nagminnie. Wiec dziś SLD i Palikota pachołki sami to prawdoPOdobnie robią lub komuś zlecili zadanie a ich media maja teraz temat o polskim antysemityzmie, by straszyć ludzi faszyzmem i kaczyzmem. Komuniści we krwi mają prowokacje wobec przeciwników politycznych. Proszę trochę poczytać książek na ten temat wydanych przez IPN, lub wejść na stronę internetową IPN i wszystko będzie jasne a nie POdniecac się daremnie.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Mein Kampf obok dzienniczka......

  sklave

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 6

  .....będzie nosił uczeń ze szkoły w Jarostach......
  A posłowi z Ruchu Palikota powieka nawet nie drgnęła.
  więcej:
  Czy o take Polskę nam chodzi???
  O patronce szkoły w Jarostach piszę już do...rozwiń całość

  .....będzie nosił uczeń ze szkoły w Jarostach......
  A posłowi z Ruchu Palikota powieka nawet nie drgnęła.
  więcej:
  Czy o take Polskę nam chodzi???
  O patronce szkoły w Jarostach piszę już do znudzenia i jakby w kij pierdział!!!!
  sklave.foto-szopka
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo