Taksówka dla zwierząt. Po raz pierwszy w Łodzi

  Taksówka dla zwierząt. Po raz pierwszy w Łodzi

  Ewelina Romańska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Taksówka dla zwierząt. Po raz pierwszy w Łodzi
  1/2
  przejdź do galerii

  ©motofakty.pl

  Po hotelach dla zwierząt, przyszedł czas na zwierzęce taksówki. – W innych miastach Polski działają one od pewnego czasu. W Łodzi jako pierwszy oferuję przewóz osobom, które chcą zapewnić komfort jazdy sobie i swoim pupilom – mówi Wojciech Brocki, właściciel firmy Reksio z Aleksandrowa.
  – Samochód, którym dysponuję, jest podzielony na dwie części. Pierwsza – pasażerska mieści pięć osób, druga przeznaczona jest dla zwierząt. W niej znajduje się pięć specjalistycznych klatek – dwie duże i trzy mniejsze. Po każdym kliencie klatki są dezynfekowane. Auto otrzymało pozytywną opinię powiatowego lekarza weterynarii – dodaje Wojciech Brocki.

  Pasażerami taksówki mogą być psy, koty i fretki. Mimo że w aucie jest wyszczególnionych pięć miejsc dla zwierząt, z przewozem większej ilości nie byłoby problemu.

  – Mam uprawnienia do przewozu dużej ilości zwierząt. Pracowałem jako wolontariusz w schroniskach. Mam uprawnienia do przewozu zwierząt na terenie UE – wylicza właściciel Reksia.

  Taksówka na terenie Łodzi działa całodobowo.

  - Nie wykluczam przejazdów po Polsce i za granicę – dodaje Wojciech Brocki.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo