MKTG SR - pasek na kartach artykułów

TAURON Giganci Siatkówki na dobre rozkochali Liedmann Agro w siatkówce

Dariusz Kuczmera
Od prawej: Tomasz Liedmann, Dusan Petković, Wojciech Rozdolski
Od prawej: Tomasz Liedmann, Dusan Petković, Wojciech Rozdolski
Turniej TAURON Giganci Siatkówki nie mógłby być tak prestiżowy, gdyby nie pomoc hojnych sponsorów. Już trzeci rok z rzędu zawody będzie wspierać firma Liedmann Agro, której właściciel na dobre zakochał się już w siatkówce.

Tomasz Liedmann wielokrotnie był gościem specjalnym turnieju TAURON Giganci Siatkówki, a od trzech lat jego firma - Liedmann Agro - postanowiła wspierać zawody również finansowo. Jak sam podkreśla, to właśnie podczas naszego turnieju złapał siatkarskiego bakcyla.

- Wspieramy wiele inicjatyw sportowych, a jeśli chodzi o siatkówkę, to jesteśmy już na najwyższym poziomie. Widzieliśmy, jak wygląda profesjonalna organizacja turnieju TAURON Giganci Siatkówki. Tam też poznałem bliżej PGE Skrę Bełchatów, której Liedmann Agro również jest sponsorem. Ten udział w siatkarskich wydarzeniach stał się dla nas standardem. To Wojciech Rozdolski i Giganci Siatkówki zarazili mnie siatkówką. Teraz jest to już braterstwo na dobre i na złe i jesteśmy przyjaciółmi - mówi Tomasz Liedmann, właściciel firmy Liedmann Agro.

- Tacy sponsorzy to dla nas skarb. Bardzo się cieszymy, że Liedmann Agro będzie z nami już trzeci rok. Tak długi okres jest gwarantem, że obie strony są zadowolone ze współpracy. To pokazuje ogromne serce firmy Liedmann Agro, bo dzięki takim sponsorom możemy rozwijać nasz turniej, a mamy wielkie plany. Nie bez znaczenia jest też wymiar charytatywny i tutaj nasi sponsorzy pokazują ogromne serce - mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator TAURON Gigantów Siatkówki.

Jak wspomniał Tomasz Liedmann, Liedmann Agro wspiera również PGE Skrę Bełchatów, która od lat występuje w naszych zawodach. Tomasz Liedmann bez fałszywej skromności podkreśla, że w tym roku będzie szczególnie wspierał dziewięciokrotnych mistrzów Polski podczas TAURON Gigantów Siatkówki.

- Jesteśmy po pierwszym wspólnym sezonie i dla mnie PGE Skra oczywiście będzie faworytem. Przedwcześnie zakończone rozgrywki zakończyła na trzecim miejscu, choć ostrzyliśmy sobie zęby na mistrzostwo. Ale cała miłość do siatkówki, jak już wspomniałem, zaczęła się na Gigantach. Tam też zostaliśmy zauważeni przez PGE Skrę i zaproszeni do współpracy. W tym klubie panuje rodzinny nastrój i wchodząc do tej drużyny, kibicuje się jej bardzo mocno. Mam nadzieję, że bełchatowianie dobrze zaprezentują się podczas TAURON Gigantów Siatkówki. Kibicuję jednak też całej Polskiej Siatkówce i mam nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normalności w Kępnie szykuje nam się wspaniały turniej - dodaje Tomasz Liedmann.

Nie bez znaczenia jest również wymiar charytatywny turnieju, co wpisuje się w misję firmy Liedmann Agro, która pomagała nie tylko podczas pandemii, ale wspierała wiele innych inicjatyw.

- Uważam, że w dzisiejszych czasach warto budować wizerunek firmy nie tylko w oparciu o sukcesy biznesowe, ale działając wielotorowo i biorąc pod uwagę odpowiedzialność biznesu. Wtedy to wszystko się dopełnia. Turniej TAURON Giganci Siatkówki to idealne połączenie miłości do siatkówka, która staje się narodowym sportem Polaków oraz wrażliwości na pomoc potrzebującym. Jako firmy znaleźliśmy się wszyscy w niełatwym położeniu, ale mimo to, forma charytatywna nabiera szczególnego znaczenia w tym czasie. Jesteśmy w stanie zrezygnować z innych działań, ale tutaj musimy się zjednoczyć i przekazać pieniądze na szczytny cel. Tych darczyńców ze zrozumiałych powodów będzie dziś mniej, dlatego chcemy zrobić wszystko, by wspierać inicjatywy charytatywne i wymiernie pomagać i pokazać, że biznes w połączeniu z pomaganiem to coś pięknego. Nie wyobrażam sobie braku firmy Liedmann Agro wśród sponsorów charytatywnego turnieju TAURON Giganci Siatkówki - kończy Tomasz Liedmann.

Przypomnijmy, że tegoroczny turniej TAURON Giganci Siatkówki odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia w Kępnie. Wezmą w nim udział PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel i Trefl Gdańsk. Czwartego uczestnika ogłosimy wkrótce.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ślubowanie olimpijczyków - wywiad Przemysław Zamojski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki