TauronLiga. Przełamania nie było. Siatkarki Grot Budowlanych pokonane po raz trzeci

Jeszcze musimy poczekać na pierwsze zwycięstwo siatkarek Grot Budowlanych Łódź.

W meczu w Legionowie Legionovia pokonała Grot Budowlanych 3:0 (29:27, 25:22, 25:22)

Łodzianki fatalnie weszły w meczu. Gospodynie w pierwszym secie objęły prowadzenie 6:0. Nasza młoda drużyna odrobiła jednak straty. Od stanu 14:12 oglądaliśmy walkę punkt za punkt. Końcówka była emocjonująca. Był remis 24:24 i 26:26. Łodzianki miały piłkę setową przy stanie 27:26. Dwa ostatnie ataki Veroniki Jones-Perry były nieudane i gospodynie cieszyły się z wygranego seta.

W drugiej i trzeciej partii nasze siatkarki dzielnie stawiały opór, ale w decydujących momentach zabrakło doświadczenia.

Grot Budowlani: Julia Nowicka 3, Monika Fedusio 13, Małgorzata Lisiak 4, Veronica Jones-Perry 21, Zuzanna Górecka 7, Kornelia Moskwa 0, Maria Stenzel (l) oraz Justyna Kędziora 1, Anna Lewandowska 5, Ewelina Tobiasz 0. Trener: Błażej Krzyształowicz.