MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/25 gotowy. Pierwszy mecz w Łodzi Widzew - Lech

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
Fot. Grzegorz Gałasiński
Ekstraklasa SA ogłosiła terminarz nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana 20-21 lipca, ostatnia jesienna seria spotkań 7-8 grudnia, a sezon zakończy się 24-25 maja.

Widzew zacznie meczem ze Stalą w Mielcu 20/21 lipca. Tydzień później w pierwszym meczu w Łodzi Widzew zagra z Lechem. Później zmierzy się z Cracovią i Śląskiem. Szlagierowy mecz z Legią odbędzie się dopiero w 14 kolejce w Warszawie. Rundę i sezon zakończy meczami z Rakowem Częstochowa.

W rundzie jesiennej do Łodzi przyjadą: Lech, Śląsk, Radomiak, Piast, Korona, Górnik, Zagłębie, Raków. Dziewięć meczów w pierwszej rundzie Widzew zagra na wyjeździe. Rywalem łodzian kolejno będą: Stal, Cracovia, Pogoń, Jagiellonia, a następnie serial wyjazdowych meczów z beniaminkami Katowice, Lechia, Motor, a później szlagier: Legia, na koniec Puszcza.

Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/25
1. kolejka - 20-21 lipca

Stal Mielec - Widzew Łódź
Cracovia - Piast Gliwice
GKS Katowice - Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
2. kolejka - 27-28 lipca
Widzew Łódź - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Motor Lublin
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Cracovia
Stal Mielec - GKS Katowice
3. kolejka - 3-4 sierpnia
Cracovia - Widzew Łódź
GKS Katowice - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Puszcza Niepołomice
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Motor Lublin - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
4. kolejka - 10-11 sierpnia
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Cracovia
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - GKS Katowice
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Lech Poznań
5. kolejka - 17-18 sierpnia
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
GKS Katowice - Motor Lublin
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Legia Warszawa - Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
6. kolejka - 24-25 sierpnia
Widzew Łódź - Radomiak Radom
Cracovia - Górnik Zabrze
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Stal Mielec
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
7. kolejka - 31 sierpnia - 1 września
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Górnik Zabrze -Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - GKS Katowice
Legia Warszawa - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
Radomiak Radom - Cracovia
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Lech Poznań
8. kolejka - 14-15 września
GKS Katowice - Widzew Łódź
Cracovia - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
9. kolejka - 21-22 września
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - GKS Katowice
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Puszcza Niepołomice - Cracovia
Radomiak Radom - Korona Kielce
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Motor Lublin
10. kolejka - 28-29 września
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Cracovia - Stal Mielec
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom
Korona Kielce - Lech Poznań
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
11. kolejka - 5-6 października
Widzew Łódź - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Lech Poznań - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Cracovia
12. kolejka - 19-20 października
Motor Lublin - Widzew Łódź
Cracovia - Lech Poznań
GKS Katowice - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
13. kolejka - 26-27 października
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Cracovia - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Radomiak Radom
Legia Warszawa - GKS Katowice
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
14. kolejka - 2-3 listopada
Legia Warszawa - Widzew Łódź
GKS Katowice - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Cracovia
Motor Lublin - Pogoń Szczecin
Puszcza Niepołomice - Lech Poznań
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Stal Mielec
15. kolejka - 9-10 listopada
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Cracovia - GKS Katowice
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
16. kolejka - 23-24 listopada
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Motor Lublin
Lech Poznań - GKS Katowice
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Cracovia
Radomiak Radom - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Korona Kielce
17. kolejka - 30 listopada - 1 grudnia
Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Cracovia - Zagłębie Lubin
GKS Katowice - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice
18. kolejka - 7-8 grudnia
Widzew Łódź - Stal Mielec
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom - GKS Katowice
Raków Częstochowa - Motor Lublin
19. kolejka - 1-2 lutego
Lech Poznań - Widzew Łódź
Cracovia - Raków Częstochowa
GKS Katowice - Stal Mielec
Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Korona Kielce
Motor Lublin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
20. kolejka - 8-9 lutego
Widzew Łódź - Cracovia
Korona Kielce - Motor Lublin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Lubin
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - GKS Katowice
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
21. kolejka - 15-16 lutego
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Cracovia - Korona Kielce
GKS Katowice - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
22. kolejka - 22-23 lutego
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Cracovia- Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - GKS Katowice
Piast Gliwice - Stal Mielec
Radomiak Radom - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
23. kolejka - 1-2 marca
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - GKS Katowice
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Korona Kielce
24. kolejka - 8-9 marca
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Radomiak Radom
GKS Katowice - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Puszcza Niepołomice
Lech Poznań - Stal Mielec
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
25. kolejka - 15-16 marca
Widzew Łódź - GKS Katowice
Górnik Zabrze - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
26. kolejka - 29-30 marca
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Cracovia - Puszcza Niepołomice
GKS Katowice - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Motor Lublin - Stal Mielec
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
27. kolejka - 5-6 kwietnia
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - GKS Katowice
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Cracovia
Śląsk Wrocław - Motor Lublin
28. kolejka - 12-13 kwietnia
Korona Kielce - Widzew Łódź
Cracovia - Śląsk Wrocław
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Lech Poznań
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
29. kolejka - 19 kwietnia
Widzew Łódź - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Cracovia
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - GKS Katowice
30. kolejka - 26-27 kwietnia
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
GKS Katowice - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Motor Lublin - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
Radomiak Radom - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
31. kolejka - 3-4 maja
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - GKS Katowice
Lech Poznań - Puszcza Niepołomice
Piast Gliwice - Radomiak Radom
Pogoń Szczecin - Motor Lublin
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
32. kolejka - 10-11 maja
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
GKS Katowice - Cracovia
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Legia Warszawa - Lech Poznań
Motor Lublin - Piast Gliwice
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
33. kolejka - 17-18 maja
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
Cracovia - Legia Warszawa
GKS Katowice - Lech Poznań
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Radomiak Radom
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
34. kolejka - 24-25 maja
Raków Częstochowa - Widzew Łódź
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Cracovia
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - GKS Katowice
Legia Warszawa - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław
Radomiak Radom - Motor Lublin

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sensacyjny ruch Łukasza Piszczka

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki