The Look Of The Year 2013 rozstrzygnięty [ZDJĘCIA+FILM]

  The Look Of The Year 2013 rozstrzygnięty [ZDJĘCIA+FILM]

  Joanna Barczykowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  The Look Of The Year 2013 rozstrzygnięty [ZDJĘCIA+FILM]
  1/30

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Maciej Stanik

  15 kandydatek na topmodelkę walczyło w sobotę w Łodzi o tytuł The Look Of The Year 2013. Która ma szansę na międzynarodową karierę?
  The Look Of The Year 2013 została Maria Stępień. Maria pochodzi z miejscowości Niemce w województwie lubelskim. Modelka będzie reprezentować Polskę na światowym konkursie we Włoszech. Maria oprócz biletu do Włoch, dostała także suknie od projektantów: Paprocki&Brzozowski, Bohoboco i Arkadiusza Taraski. Maciej Zień zaprosił ją na pokaz, a redakcja Viva Moda na sesję zdjęciową.

  Drugie miejsce zajęła Nikola Celeban ze Szczecina. Ostatnia na podium była Karina Nowak z Żor w województwie Śląskim. Obie dziewczyny pojadą na międzynarodowy finał do Włoch, żeby walczyć o kontrakt z renomowaną agencją modelek.

  Jury i organizatorzy postanowili też przyznać nagrody specjalne.
  Tytuł Osobowość The Look Of The Year i bilet na międzynarodowy finał konkursu należy do Estery Kos. Dziewczyna, która pochodzi z Buska-Zdroju w woj. świętokrzyskim, swoją oryginalną urodą od razu przykuła uwagę publiczności.

  Nagroda organizatora imprezy i tytuł Foto The Look Of The Year przyznano Aleksandrze Jareckiej. Aleksandra pochodzi z Lublina czym od razu zaskarbiła sobie przychylność Macieja Zienia. - Jestem solidarny z moją krajanką - powiedział juror, zapytany w trakcie konkursu o swoje typy. Aleksandra jest ostatnią z wyróżnionych finalistek, które pojadą na międzynarodowy finał.

  Nagrodę specjalną przyznał też sponsor konkursu. Tytuł The Look Of The Year Wirtualnej Polski zdobyła Urszula Szczepańska z Włocławka. Gala finałowa konkursu odbyła się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. - Ten konkurs wraca do korzeni. Spotkaliśmy się w miejscu, gdzie moda ma swoje korzenie - powiedział podczas imprezy prowadzący Tomasz Kammel.  Na gali finalistki zaprezentowały się w kolekcjach najbardziej znanych i cenionych projektantów mody oraz marek odzieżowych. Po raz drugi w The Look Of The Year zobaczyliśmy kreacje Macieja Zienia. Najnowsze kolekcje zaprezentował też duet Paprocki&Brzozowski. Projektanci - Mariusz i Marcin wspominali swoje początki kariery. Pierwsze kroki w świecie mody
  stawiali bowiem podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

  Dziewczyny zaprezentowały się w sześciu odsłonach. Pozostałe pokazy, to kolekcja duetu Bohoboco, Arkadiusza Taraski oraz marek odzieżowych Liu Jo i bielizny firmy Meva Fashion.

  Projektanci byli jednocześnie jurorami konkursu. Występy kandydatek oceniali : Maciej Zień, Bohoboco, Paprocki & Brzozowski i redaktor naczelna "Viva Moda". Na co zwracali uwagę? - Modelka powinna być szczupła i wysoka - stwierdził Maciej Zień. Pozostali stawiali także na energię, charyzmę i osobowość. - Modelka musi mieć w sobie także to coś - dodał Marcin Paprocki.

  Finał The Look Of The Year będziemy mogli zobaczyć w TVP2 w czwartek 29 sierpnia o godz. 21.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  branżowa imprezka dla wieszaków i paru gejów ale

  awe (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 23 / 24

  za publiczne pieniądze bo niby to kolejna urojona promocja Łodzi Zdanowskiej i jej przydupasa Wojdaka:)

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ja się pytam

  dreamchaser (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 26 / 16

  z czym do ludzi?! :/


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  masakra

  ms (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  boze co za slabizna

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo