The Look of The Year: Kandydatki na modelki już są w Łodzi...

  The Look of The Year: Kandydatki na modelki już są w Łodzi [ZDJĘCIA]

  Matylda Witkowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  The Look of The Year: Kandydatki na modelki już są w Łodzi [ZDJĘCIA]
  1/12

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Krzysztof Szymczak

  15 kandydatek do ogólnopolskiego tytułu The Look of The Year przyjechało w niedzielę do Łodzi. W ramach przygotowań do finału w łódzkiej ASP przymierzały stroje Arkadiusza Taraski i Liu Jo oraz młodych polskich projektantów.
  Dziewczyny zamieszkały w hotelu Double Tree by Hilton. W niedzielę przymierzały tam jedną kolekcję gali finałowej, czyli stroje Arkadiusza Taraski - inspirowane stylem wielkich gwiazd lat 50. Są to zarówno ubrania sportowe, jak i wieczorowe. Jak podkreśla projektant, dobra modelka powinna umieć zaprezentować każdy typ stroju.

  - Konkurs modelek to nie jest konkurs piękności - tłumaczy Arkadiusz Taraska. - Jeśli projektant ubierze modelkę w łańcuchy, powinna umieć sprawić, że te łańcuchy będą wyglądać znakomicie.

  Wśród 15 finalistek jest też kandydatka z Łodzi - 16-letnia Klaudia Rajnert, uczennica klasy dwujęzycznej w XIII LO.


  - Chciałam zostać modelką, a wiele osób mówiło mi, że mam predyspozycje. Wystartowałam w konkursie, choć nigdy nie miałam nic wspólnego z modellingiem - relacjonuje Klaudia. Na razie łodzianka jest zachwycona. - Dotarcie do ogólnopolskiego finału już jest sukcesem. A pokazy i przymierzanie strojów są fascynujące - mówi.

  Kandydatki zostaną w Łodzi do soboty. W sobotę wezmą udział w gali finałowej w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych, a w środę w pokazie Premiere Runway w Muzeum Włókiennictwa.

  Do tej edycji konkursu zgłosiło się w Polsce kilka tysięcy kandydatek. Zwyciężczyni z Łodzi pojedzie na finał światowy na Sycylię i zawalczy o kontrakt ze znaną agencją modelek.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  to są modelki ?

  Uii (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 22 / 16

  Wygłodzone kościotrupy a nie modelki...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo