The Look of the Year: Młodzi projektanci ubrali modelki...

  The Look of the Year: Młodzi projektanci ubrali modelki [ZDJĘCIA+FILM]

  Joanna Barczykowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  The Look of the Year: Młodzi projektanci ubrali modelki [ZDJĘCIA+FILM]
  1/79
  przejdź do galerii

  ©Łukasz Kasprzak

  Osiem kolekcji, a w każdej z nich kilkanaście projektów młodych twórców. Kandydatki na top-modelki wystąpiły w środę w pokazie młodych projektantów, którzy po raz kolejny uświetnili swoimi pracami konkurs The Look Of The Year. Dla 15 dziewczyn to był pierwszy publiczny pokaz. Wcześniej tylko raz zaprezentowały się na konferencji prasowej.
  "Premiere Runway", bo tak nazywają się pokazy, podczas których swoje premierowe kolekcje pokazują młodzi twórcy, odbył się w Centralnym Muzeum Włókiennictwa. W tym roku dostali się do niego studenci i absolwenci Politechniki Łódzkiej, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

  Organizatorzy wybrali osiem premierowych kolekcji. Na szczególną uwagę zasługiwała kolekcja Moniki Sztarbały, studentki Politechniki Łódzkiej, która postanowiła zaprezentować współczesną wersję królowej Elżbiety I. Połączyła koronki i wysokie kołnierze z ćwiekami i skórą ekologiczną.

  "Premiere Runway" to szansa zarówno dla finalistek konkursu The Look Of The Year, które po raz pierwszy wychodzą wtedy publicznie na wybieg, jak i młodych twórców, którzy chcą być zauważeni. Arkadiusz Taraska, który w zeszłym roku zadebiutował w tym projekcie, w tym roku pokaże swoją kolekcję na sobotniej gali w ASP.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pokaz

  Nestor (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 12

  Byłem na tym pokazie i z całym szacunkiem dla autora powyższego tekstu współczesna Elżbieta w porównaniu z propozycjami pozostałych projektantów nie była zbyt interesująca.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo