Thomas Phibel: W futbolu nie myli się ten, kto nic nie robi [WYWIAD VIDEO]

mek
Samobójcza bramka strzelona przez Phibela sprawiła, że do przerwy Widzew przegrywał z Górnikiem 0:2 Paweł Łacheta
Thomas Phibel z Widzewa, w meczu z Górnikiem Zabrze strzelił bramkę samobójczą. Po meczu reporter zapytał go o ten błąd, który pogrążył w sobotę łódzką drużynę.

W rozmowie z reporterem stacji TVN, francuski piłkarz zaznacza, że jest mu przykro z powodu popełnionego błędu. Mówi też, w jaki sposób doszło do niefortunnego zagrania z 42 minuty sobotniego meczu. Samobójcza bramka strzelona przez Phibela sprawiła, że do przerwy Widzew przegrywał z Górnikiem już 0:2.