Thomas Phibel znów trenuje z Widzewem

  Thomas Phibel znów trenuje z Widzewem

  Dariusz Kuczmera

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Phibel jest znany z twardej gry
  1/2
  przejdź do galerii

  Phibel jest znany z twardej gry ©Krzysztof Szymczak/archiwum

  Trener Radosław Mroczkowski od środy może liczyć na Thomasa Phibela, który wreszcie zaczął treningi. Chciał odejść do silnego klubu Legii lub Lecha, ale chyba to za wysokie dla piłkarza progi. Wrócił więc i przeprosił.
  - Zarząd klubu wyciągnął konsekwencje w stosunku do zawodnika - powiedział prezes Widzewa Przemysław Młynarczyk. - Thomas jest naszym zawodnikiem, spóźnił się na zajęcia, więc musi ponieść tego konsekwencje.

  Phibel już trenuje. Z powodu przemęczenia natomiast wyjechał z Uniejowa Bartłomiej Pawłowski. Nie ustaje spór o tego gracza, wywoływany przez jego poprzedni klub Jagiellonię Białystok. Działacze Widzewa nie obawiają się, twierdzą, że Pawłowski jest zawodnikiem łódzkiego klubu w 100 procentach.

  Z Widzewem wciąż trenują testowani gracze. To Bruno Anciaes, Eduards Visnjakovs, Godwin Antwi Birago, Karol Tomczyk, Łukasz Staroń, Dawid Kwiek, Tomasz Kowalski oraz Klimas Gusocenko i Lewon Hajrapetian.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo