Tłum do "Koleją w Łódzkie"

  Tłum do "Koleją w Łódzkie"

  Marcin Bereszczyński

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Akcja "Pociągiem w Łódzkie" to siedem wycieczek po atrakcyjnych miejscach województwa łódzkiego

  Akcja "Pociągiem w Łódzkie" to siedem wycieczek po atrakcyjnych miejscach województwa łódzkiego ©Jakub Pokora/archiwum

  Jak świeże bułeczki rozeszły się bezpłatne bilety na wycieczkę do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, którą w sobotę organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów.
  Akcja "Pociągiem w Łódzkie" to siedem wycieczek po atrakcyjnych miejscach województwa łódzkiego

  Akcja "Pociągiem w Łódzkie" to siedem wycieczek po atrakcyjnych miejscach województwa łódzkiego ©Jakub Pokora/archiwum

  Od poniedziałku w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Piotrkowskiej 87 czekało na chętnych aż 250 biletów. Niemal od razu wszystkie zostały rozdane. Przypomnijmy, że akcja "Koleją w Łódzkie" to siedem wycieczek po atrakcyjnych miejscach województwa łódzkiego.

  Organizatorzy proponują, aby chętni do udziału w kolejnej wycieczce jak najszybciej rezerwowali miejsca, bo znów może zabraknąć biletów.
  Kolejna wyprawa została zaplanowana na 29 czerwca. Celem wycieczki będą tym razem lasy spalsko-rogowskie i Arboretum w Rogowie. Będzie można zwiedzić również kolekcję lokomotyw i wagonów Rogowskiej Kolei Wąskotorowej, zobaczyć Muzeum Lasu i Drewna, a także rezerwat Zimna Woda i lasy rogowskie. Bezpłatne bilety na tę wycieczkę rozdawane będą od 24 czerwca w CIT przy Piotrkowskiej 87 w Łodzi.

  Jeśli dla kogoś zabrakło biletów na sobotnią wycieczkę do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, powinien zaplanować wolny dzień 21 września. Wtedy odbędzie się kolejna wycieczka w to atrakcyjne miejsce.

  Cykl promocyjnych przejazdów pociągami do ciekawych miejsc w województwie łódzkim to nie tylko bezpłatny transport koleją, ale również zwiedzanie z przewodnikiem oraz wspólne biwakowanie przy ognisku lub grillu. Projekt współfinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Akcji patronuje "Dziennik Łódzki".

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ciepłe bułeczki do Bolimowa

  Krzysztof W. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 17

  Ja nie doczytałem, że są bilety do odebrania i poszedłem na dworzec i bez problemu bilet dostałem. Zwiedziłem Bolimowski Park Krajobrazowy, było cudnie.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I pomysl teraz decydencie!

  Krw (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 21

  chciałbym aby nasi urzędnicy wyciągali z takich rzeczy wnioski...:) czy nie byłoby to bardzo fajna sprawa aby takie pociągi podróżowały w te miejsca w weekendy?? raczej dużo to nie kosztuje (chodzi...rozwiń całość

  chciałbym aby nasi urzędnicy wyciągali z takich rzeczy wnioski...:) czy nie byłoby to bardzo fajna sprawa aby takie pociągi podróżowały w te miejsca w weekendy?? raczej dużo to nie kosztuje (chodzi o wyjazdy sponsorowane przez UM i Marszałka) a forma marketingu regionu bezcenna:] poza tym miasto mogłoby sobie dopisać kilka fajnych miejsc jako wartych do zobaczenia podczas wizyty w Łodzi:] i już nie musi być to weekendowy przyjazd ale z takimi pociągami może się przedłużyć do kilku...:]
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pomysł fajny ...ale

  ŁodzianinPK (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 18 / 30

  Wszystko bardzo fajnie !!!! tylko jedna jedyna rzecz - biuro gdzie można odebrać bilety czynne jest w takich godzinach, że niestety osoba pracująca nie jest w stanie tego zrobić a rezerwacji...rozwiń całość

  Wszystko bardzo fajnie !!!! tylko jedna jedyna rzecz - biuro gdzie można odebrać bilety czynne jest w takich godzinach, że niestety osoba pracująca nie jest w stanie tego zrobić a rezerwacji telefonicznej ani @ nie ma zatem na darmową wycieczkę nie pojedzie osoba , która zapindala od świtu do nocy tylko bezrobotny, który i tak z każdej strony dostaje pomoc za nieróbstwo i brak chęci.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo