TMRF Widzew wygrał pierwszy mecz w klasie B [ZDJĘCIA]

mar
TMRF Widzew, klub założony przez kibiców Widzewa Łódź, zainaugurował w sobotę rozgrywki łódzkiej klasy B. Na bocznym boisku przy al. Piłsudskiego widzewiacy wygrali z Kolejarzem Łódź 4:1.

TMRF Widzew Łódź - Kolejarz Łódź 4:1 (2:0)

Bramki:
1:0 - Śląski (19-k)
2:0 - Bielecki (45-k)
2:1 - ? (49)
3:1 - Śląski (60)
4:1 - Stolarek (67)

TMRF Widzew: Wojda, Dobrosiński (64′ Masłowski), Bielecki, Gradecki, Pecyna (83′ Mularczyk), Sosnowski, Ziółkowski, Piekielny (60′ Stolarek), Śląski, Kurak, Kacprzak (75′ Woźniak)

TMRF Widzew założyli kibice Widzewa Łódź i oni stanowią też kadrę nowego zespołu. Przed sezonem 2014/2015 klub został zgłoszony do rozgrywek w łódzkiej klasie B. Grupa I, w której występuje nowy Widzew, zainaugurowała rozgrywki 30 sierpnia. Ponieważ jednak z rozgrywek wycofał się zespół Kotana Ozorków łodzianie otrzymali w pierwszej kolejce walkower.

Pierwszy oficjalny mecz TMRF Widzew zagrał więc dopiero w sobotę (6 września) na bocznym boisku stadionu przy al. Piłsudskiego. Widzewiacy pewnie pokonali Kolejarza Łódź 4:1, prowadząc do przerwy już 2:0 po dwóch trafieniach z rzutów karnych. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, po tym jak w 45. minucie czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Kolejarza.

Kolejny mecz widzewiacy rozegrają w przyszły weekend, a ich przeciwnikiem będzie Victoria Rąbień.