To będzie wyjątkowo dobry rok dla Łodzi i jej mieszkańców

  To będzie wyjątkowo dobry rok dla Łodzi i jej mieszkańców

  Matylda Witkowska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Referendum się nie uda, nowy prezydent będzie herosem o anielskim sercu, a Łódź stanie się atrakcją turystyczną na skalę krajową. O to, co przyniesie Łodzi nadchodzący, 2010 rok, zapytaliśmy łódzką tarocistkę, wróżkę Bernadettę z salonu Witchcraft.
  W sylwestrową noc wszyscy zastanawiają się, co przyniesie nadchodzący rok. By zmniejszyć niepokoje łodzian o pomoc poprosiliśmy wróżkę Bernadettę z salonu Witchcraft przy ul. Piotrkowskiej 28, tarocistkę z 16-letnim stażem. Opłaciło się - prognozy dla Łodzi na 2010 rok są naprawdę rewelacyjne: miasto rozbłyśnie, a my wraz z nim.

  Już na początku roku czeka nas nie lada niespodzianka - referendum w sprawie odwołania prezydenta Jerzego Kropiwnickiego będzie stratą pieniędzy i nie przyniesie żadnych rezultatów.

  - Karty wyraźnie wskazują, że jego organizatorzy nie osiągną celu, jaki sobie zamierzyli - tłumaczy wróżka Bernadetta. - Może przyjdzie na nie zbyt mało ludzi, być może wcale nie będą chcieli odwoływać prezydenta - tłumaczy wróżka.

  Jerzy Kropiwnicki rządzić będzie aż do planowanych na jesień wyborów, potem pożegna się z urzędem i zajmie czymś niezwiązanym z polityką oraz rodziną. Zmiana na tym stanowisku powinna łodzian ucieszyć - według kart nowy prezydent będzie najlepszym, jaki może się Łodzi wymarzyć.

  Niestety karty nie mówią jednoznacznie, z której partii będzie pochodził kandydat. Wiadomo, że nie będzie wystawiony przez lewicę. Szanse na obsadzenie tego stanowiska mają partie z prawicy lub centrum. Tarot podpowiada, że najprawdopodobniej przy- szły prezydent będzie należał do Platformy Obywatelskiej.

  Karty zdecydowanie pokazują natomiast charakter nowego prezydenta miasta. I wypowiadają się o nim z w samych superlatywach. - To będzie człowiek, którego serce będzie należeć do Łodzi - zdradza wróżka Bernadetta. - Będzie pracował nie tyle dla własnej sławy i kariery, ile dla dobra innych. Można powiedzieć, że będzie to prawdziwy altruista - dodaje.

  Ludzie będą nim zachwyceni, bo chętnie będzie pracował dla dobra miasta. - Ale będzie się starał za wszelką cenę przypodobać innym, żeby o Łodzi dobrze mówiło się w świecie. Będzie dbał, by nam, łodzianom, żyło się tutaj lepiej - dodaje Bernadetta.
  1 »

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wróżba

  gor (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 22 / 22

  A kto z łodzian pocałuje Perliczkę w piczkę ten wygra złotą zapalniczkę.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo