xyz
Przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich wszyscy wierzyliśmy, że Polskę stać na zdobycie kilku medali. Do tej pory honor Biało-Czerwonych ratują skoczkowie narciarscy; złoty medal zdobył Kamil Stoch, a brąz zdobyła nasza reprezentacja w zawodach drużynowych. Nie ma co ukrywać - liczyliśmy na więcej. Nie obyło się za to bez wpadek naszych olimpijczyków. Na pocieszenie można dodać, że nie tylko Polakom przytrafiały się wtopy, których na turnieju tej rangi być nie powinno.
TOP 8 wpadek PJONGCZANG 2018: Polscy sportowcy są mistrzami. Zdobyli medale w skokach narciarskich. Niestety są także mistrzami kompromitacji. Media na całym świecie pokazują naszych olimpijczyków i drwią z ich startów. My nie kpimy i nie drwimy, a współczujemy.

TOP 8 wpadek PJONGCZANG 2018

Przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich wszyscy wierzyliśmy, że Polskę stać na zdobycie kilku medali. Do tej pory honor Biało-Czerwonych ratują skoczkowie narciarscy; złoty medal zdobył Kamil Stoch, a brąz zdobyła nasza reprezentacja w zawodach drużynowych. Nie ma co ukrywać - liczyliśmy na więcej.

Nie obyło się za to bez wpadek naszych olimpijczyków. Na pocieszenie można dodać, że nie tylko Polakom przytrafiały się wtopy, których na turnieju tej rangi być nie powinno.

TOP 8 OLIMPIJSKICH WPADEK: ZDJĘCIA

Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!

Sportowy24.pl

Wszystkie polskie medale w historii zimowych IO [GALERIA]

**Magazyn Sportowy24 o

Igrzyskach Olimpijskich 2018 w Pjongczangu

**

Więcej wideo na Youtube Sportowy24 - zasubskrybuj i nie przegap!

Materiał oryginalny: TOP 8 wpadek PJONGCZANG 2018: Polscy sportowcy mistrzami kompromitacji, ale inni też mają swoje za uszami! GALERIA - Dziennik Zachodni