Trener wściekły na właściciela Dinamo Bukareszt. Mihai Neicuţescu w ŁKS?

R. PiotrowskiZaktualizowano 
Ciekawe, czy kibice ŁKS doczekają snajpera z Rumunii
Zdaniem jednego z rumuńskich portali Mihai Neicuţescu, młody napastnik, który ostatnio przebywał na wypożyczeniu z Dinamo Bukareszt do Chindii Targoviste, wkrótce może zasilić szeregi drużyny ŁKS.

Informację o zainteresowaniu ŁKS-u pozyskaniem rumuńskiego napastnika podał na Twitterze kilka dni temu Michał Flis, ekspert od ligi rumuńskiej. Jego zdaniem łódzki klub zamierza sprowadzić 20-letnego napastnika, który w czterech ligowych meczach zdobył dwie bramki grając dla Chindii Targoviste, czyli beniaminka ligi rumuńskiej.

Warto dodać, że Mihai Neicuţescu został do Chindii wypożyczony z Dinamo Bukareszt i jeśli dobrze zrozumieliśmy doniesienia rumuńskich mediów Florin Prunea, czyli dyrektor generalny tego drugiego klubu oraz Dusan Uhrin, czeski szkoleniowiec zespołu ze stolicy Rumunii, wiązali z młodym prawonożnym mierzącym 181 cm wzrostu snajperem duże nadzieje, tym bardziej że Dinamo rozpoczęło sezon od zwycięstwa i aż pięciu porażek, a Neicuţescu na początku sierpnia wrócił z wypożyczenia.

Jak podaje rumuński portal fanatik.ro trener Dinamo jest dziś wściekły na właściciela klubu, Iona Negoiţă, który piłkarza zdecydował się zdaniem wspomnianego portalu oddać beniaminkowi polskiej ekstraklasy za przysłowiową czapkę gruszek, bo tak ocenia się w Rumunii kwotę w wysokości 120 tys. euro (portal transfermarkt.pl wycenił snajpera na 150 tys. euro). Jak nas jednak poinformował czytelnik używający nicku Konrad "pieniądze te pokryją miesięczne należności wobec drużyny", bo klub z Bukaresztu zmaga się z poważnymi kłopotami finansowymi". I z tego powodu, jak donosi nasz czytelnik piłkarz nie zagrał w ostatnim meczu Dinamo, gdyż jego występ wykluczyłby transfer do ŁKS.

Zobaczymy, czy i kiedy do sprawy odniesie się także Łódzki Klub Sportowy, który na razie zawodzi pod bramką rywali i w pięciu dotąd rozegranych kolejkach ekstraklasy zdobył trzy gole, z czego tylko jedna jest autorstwa napastnika, Łukasza Sekulskiego.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

b
brodowity

Kałes spadek kałes spadek

K
Konrad
2019-08-18T16:32:41 02:00, Konrad:

Słaby ten artykuł, może byście dodali, że owszem trener jest wściekły, bo ma odejść ich najbardziej utalentowany zawodnik młodego pokolenia i to za czapkę gruszek, bo raptem 120tys EUR, ale ... te 120tys. EUR pokryją miesięczne należności wobec drużyny. Dinamo ma już 2 miesiące zaległości i generalnie finansowo jest tam tragicznie i muszą się wyprzedawać żeby klub nie upadł. Piłkarz nie grał w ostatnim meczu, ponieważ to uniemożliwiłoby transfer. W jednej rundzie może grać tylko w 2 klubach, grał już na wypożyczeniu w Chindii. Jedną z bramek strzelił przeciwko CFR Cluj, drużyną która dopiero co wywaliła Celtic z eliminiacji LM i teraz będzie się bić ze Slavią Praga w decydującej rundzie. Drugą bramkę zdobył przeciwko Gaz Metan. Wcześniej ogrywał się na wypożyczeniu do 2-giej ligi właśnie do Chindii z którą awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. W przeszłości strzelał seryjnie bramki w drużynach juniorskich Dinama. Trzymam kciuki, może być ciekawy transfer.

2019-08-18T18:27:54 02:00, Gość:

Dziękujemy za komentarz i dodatkowe informacje, którymi pozwoliliśmy sobie uzupełnić treść artykułu. Z poważaniem, R. Piotrowski.

2019-08-19T07:26:52 02:00, Łodzianin:

...I proszę bez obrazy i zbędnej buty. Pan redaktor podziękował, odpisał.

Można?

2019-08-19T08:50:06 02:00, Rodowity Łodzianin:

Jeden z najlepszych łódzkich redaktorów, to właśnie Pan Remigiusz

Niedziwne, że rzadko kiedy redaktorzy odpisują na komentarze, skoro 90% to dno. Wyzwiska, dowartościowywanie się wszelakiej maści inwalidów umysłowych. Artykuł skomentowałem jako słaby, ponieważ mi jako fanatykowi ŁKS-u bez znajomości rumuńskiego :) zajęło kilka chwil żeby dowiedzieć się znacznie więcej, niż z artykułu w wersji pierwotnej. Nie było też trudno zweryfikować faktyczną ilość bramek zdobytych przez zawodnika, albo też przy okazji dowiedzieć się, że wraz z drużyną juniorską zdobył tytuł Mistrza Rumunii strzelając przy okazji ponad 30 bramek. Na razie jednak całkowita cisza w eterze, oby przed burzą. Pozdro dla wszystkich normalnych kibiców. Internetowemu hejtowi mówimy zdecydowane NIE ! Zamiast się wyzywać róbcie sobie te ustawki i lejcie się po gębach jak to lubicie, zamiast zaśmiecać internet. Zapomniałem, że te krowy co najgłośniej ryczą to mleka nie dają :)

R
Robert
2019-08-18T21:30:50 02:00, Gość:

Czemu nie gra Maciej Dampc. Wysoki, dobrze grający głową, silny fizycznie stoper. Organy w 1 lidze. Panie trenerze Moskal to jest pytanie do Pana

Ile potrafi to pokazał w meczu czwartoligowych rezerw. Może i w przyszłości coś z niego będzie, ale na ten moment to nie zawodnik na ekstraklasę.

R
Robert
2019-08-18T19:14:38 02:00, ŁKS Olechów:

Zobaczymy co z tego wyniknie... napastnik napewno w ŁKSie jest potrzebny na już!

2019-08-18T21:51:57 02:00, Gość:

Na Olechowie to Cię synku nie widziałem

2019-08-18T22:40:49 02:00, Zbysiu:

Na Olechowie też jest ŁKS :) tylko nie uprawiamy takiej propagandy drogi sąsiedzie tak jak wy i nie wieszamy flag: Widzew Częstochowa, Widzew Warszawa, Widzew Żyrardów i inne fantastyczne cuda i jednorożce ;)

Nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia. O ile różowi nie liczą się w Częstochowie czy Warszawie to w Żyrardowie nadal mają mniej więcej pół na pół z Legią i chyba nadal istnieje pakt o nieagresji obejmujący mieszkańców tego miasta.

R
Rodowita
2019-08-18T21:59:16 02:00, Gość:

biało czerwono biały widzew !!!

2019-08-19T10:54:00 02:00, Łodzianka rodowita:

Chyba coś ci się pomyliło. Nie te barwy..te są ŁKS... Wstydzew ma czerwono biało czerwone... Super kibice nie ma co.

Chyba,że mieszkasz na Widzewie i jesteś za Lksem bo jak tak to znam ten ból..

O
Olka
2019-08-18T19:14:38 02:00, ŁKS Olechów:

Zobaczymy co z tego wyniknie... napastnik napewno w ŁKSie jest potrzebny na już!

2019-08-18T21:51:57 02:00, Gość:

Na Olechowie to Cię synku nie widziałem

2019-08-18T22:40:49 02:00, Zbysiu:

Na Olechowie też jest ŁKS :) tylko nie uprawiamy takiej propagandy drogi sąsiedzie tak jak wy i nie wieszamy flag: Widzew Częstochowa, Widzew Warszawa, Widzew Żyrardów i inne fantastyczne cuda i jednorożce ;)

Extra. Myślałam że jestem sama za ŁKS-em na tym zadupiu 😆 ulga serio

Ł
Łodzianka rodowita
2019-08-18T21:59:16 02:00, Gość:

biało czerwono biały widzew !!!

Chyba coś ci się pomyliło. Nie te barwy..te są ŁKS... Wstydzew ma czerwono biało czerwone... Super kibice nie ma co.

R
Rodowity Łodzianin
2019-08-18T16:32:41 02:00, Konrad:

Słaby ten artykuł, może byście dodali, że owszem trener jest wściekły, bo ma odejść ich najbardziej utalentowany zawodnik młodego pokolenia i to za czapkę gruszek, bo raptem 120tys EUR, ale ... te 120tys. EUR pokryją miesięczne należności wobec drużyny. Dinamo ma już 2 miesiące zaległości i generalnie finansowo jest tam tragicznie i muszą się wyprzedawać żeby klub nie upadł. Piłkarz nie grał w ostatnim meczu, ponieważ to uniemożliwiłoby transfer. W jednej rundzie może grać tylko w 2 klubach, grał już na wypożyczeniu w Chindii. Jedną z bramek strzelił przeciwko CFR Cluj, drużyną która dopiero co wywaliła Celtic z eliminiacji LM i teraz będzie się bić ze Slavią Praga w decydującej rundzie. Drugą bramkę zdobył przeciwko Gaz Metan. Wcześniej ogrywał się na wypożyczeniu do 2-giej ligi właśnie do Chindii z którą awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. W przeszłości strzelał seryjnie bramki w drużynach juniorskich Dinama. Trzymam kciuki, może być ciekawy transfer.

2019-08-18T18:27:54 02:00, Gość:

Dziękujemy za komentarz i dodatkowe informacje, którymi pozwoliliśmy sobie uzupełnić treść artykułu. Z poważaniem, R. Piotrowski.

2019-08-19T07:26:52 02:00, Łodzianin:

...I proszę bez obrazy i zbędnej buty. Pan redaktor podziękował, odpisał.

Można?

Jeden z najlepszych łódzkich redaktorów, to właśnie Pan Remigiusz

K
Krol

Ole pierdzew Ole Ole Ole pierdzew Ole

Ł
Łodzianin
2019-08-18T16:32:41 02:00, Konrad:

Słaby ten artykuł, może byście dodali, że owszem trener jest wściekły, bo ma odejść ich najbardziej utalentowany zawodnik młodego pokolenia i to za czapkę gruszek, bo raptem 120tys EUR, ale ... te 120tys. EUR pokryją miesięczne należności wobec drużyny. Dinamo ma już 2 miesiące zaległości i generalnie finansowo jest tam tragicznie i muszą się wyprzedawać żeby klub nie upadł. Piłkarz nie grał w ostatnim meczu, ponieważ to uniemożliwiłoby transfer. W jednej rundzie może grać tylko w 2 klubach, grał już na wypożyczeniu w Chindii. Jedną z bramek strzelił przeciwko CFR Cluj, drużyną która dopiero co wywaliła Celtic z eliminiacji LM i teraz będzie się bić ze Slavią Praga w decydującej rundzie. Drugą bramkę zdobył przeciwko Gaz Metan. Wcześniej ogrywał się na wypożyczeniu do 2-giej ligi właśnie do Chindii z którą awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. W przeszłości strzelał seryjnie bramki w drużynach juniorskich Dinama. Trzymam kciuki, może być ciekawy transfer.

2019-08-18T18:27:54 02:00, Gość:

Dziękujemy za komentarz i dodatkowe informacje, którymi pozwoliliśmy sobie uzupełnić treść artykułu. Z poważaniem, R. Piotrowski.

...I proszę bez obrazy i zbędnej buty. Pan redaktor podziękował, odpisał.

Można?

M
Mich

Dobry news. Tylko ŁKS!

Z
Zbysiu
2019-08-18T19:14:38 02:00, ŁKS Olechów:

Zobaczymy co z tego wyniknie... napastnik napewno w ŁKSie jest potrzebny na już!

2019-08-18T21:51:57 02:00, Gość:

Na Olechowie to Cię synku nie widziałem

Na Olechowie też jest ŁKS :) tylko nie uprawiamy takiej propagandy drogi sąsiedzie tak jak wy i nie wieszamy flag: Widzew Częstochowa, Widzew Warszawa, Widzew Żyrardów i inne fantastyczne cuda i jednorożce ;)

G
Gość

biało czerwono biały widzew !!!

G
Gość
2019-08-18T19:14:38 02:00, ŁKS Olechów:

Zobaczymy co z tego wyniknie... napastnik napewno w ŁKSie jest potrzebny na już!

Na Olechowie to Cię synku nie widziałem

w
www

Napastnicy grają i strzelaja gole z podań.Co ma zrobić Sekulski,Kujawa jak drużyna dochodzi do 25-30 metra i nie wie co zrobić z piłą i nakurwia w plecy obrońców,nie szuka podejścia do bramki,kombinacyjnej akcji..........

Dodaj ogłoszenie