reklama

Trybunał Sprawiedliwości UE odrzucił skargi Słowacji i Węgier ws. relokacji uchodźców

Aleksandra Gersz AIP
Uchodźca w zatłoczonym pociągu na Węgrzech
Uchodźca w zatłoczonym pociągu na Węgrzech AFP/EAST NEWS
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej odrzucił skargi Słowacji i Węgier w sprawie obowiązkowej relokacji uchodźców. Przeciwna przyjmowaniu konkretnej liczby imigrantów jest także Polska.

Swoją decyzję Trybunał Sprawiedliwości ogłosił w środę rano. "Trybunał oddalił wniesione przez Słowację i Węgry skargi przeciwko tymczasowemu mechanizmowi obowiązkowej relokacji osób, które ubiegają się o azyl. Mechanizm ten skutecznie i w sposób proporcjonalny przyczynia się do sprostania kryzysowi imigracyjnemu z 2015 roku w Grecji i Włoszech" - brzmi oficjalne oświadczenie.

Słowacja i Węgry, które są przeciwne przyjmowaniu uchodźców, wniosły skargę do Trybunału Sprawiedliwości po tym, jak Rada Unii Europejskiej zdecydowała, że każdy kraj unijny ma obowiązek przyjąć ludzi w ramach relokacji. Decyzja ta została podjęta w Brukseli w 2015 r. i dotyczyła 120 tys. ludzi, które przybyły do Grecji i Włoch.

CZYTAJ TAKŻE: Gwałt w Rimini. ANSA: Ekstradycja napastników nie będzie łatwa

Obecny polski rząd również jest przeciwny mechanizmowi relokacji, ale nie zdecydował się na zaskarżenie tej decyzji do Trybunału Sprawiedliwości. Polska poparła jednak przed Trybunałem Słowację i Węgry. Przeciwko tym krajom wystąpiły: Niemcy, Francja, Włochy, Szwecja, Luksemburg, Belgia, Grecja oraz Komisja Europejska.

Wideo

Materiał oryginalny: Trybunał Sprawiedliwości UE odrzucił skargi Słowacji i Węgier ws. relokacji uchodźców - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 83

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

F
Fajko
W dniu 25.09.2017 o 09:45, Góść napisał:

Adolf Hitler miał poparcie Niemców w przyjmowaniu uchodźców?I tragedia IIWW wydarzyła się z powodu przyjmowania przez Niemców obcych? Czy raczej odwrotnie: nienawiści do obcych lub uznanych za obcych.Mylisz się gruntownie...przyczyną pożarów czasami bywa rozlana benzyna ale nigdy rozlana woda.Obecny kanclerz Niemiec prowadzi Niemcy już czwartą kadencję (sic!!!) z taki skutkiem, że Niemcy mimo emigrantów i zamachów mają 200mld EUR nadwyżki budżetowej. Zaś Polska po raz pierwszy w swojej historii uzyskała w tym  miesiącu nadwyżkę budżetową rządu JEDNEGO mld EUR...Jakoś nie widać tego niemieckiego nieszczęścia (z emigrantami) natomiast widać polską słabiznę i mikrość (bez emigrantów).

To jak z działaniem EBC na korzyść Niemiec? Nic o tym nie wiadomo?

I
IV Rzesza Rabata

W świetle ostatnich badań agentka STASI okazuje się być córką,Sdolfiną.

c
cryo
W dniu 25.09.2017 o 01:19, Kosmitka napisał:

Adolf Hitler też miał poparcie Niemców.Doprowadził do tragedii w Niemczech i Europie.Około 80 lat później inny kanclerz Niemiec prowadzi do tragedii Niemiec i Europy.Kolejny dowód, że historia niczego nie uczy niektórych Ziemian.

ten fakt Szanowna Kosmitko to żaden dowód w naszej dyskusji ... zważywszy , że Adolf skutecznie wykorzystał "wykluczonych" , "poszkodowanych" , "przegranych" ... baa .. na olx można podziwiać faszystowskie pocztówki "Schluss mit der korruption!" ... i pięść ze swastyką ... brzmi znajomo?

G
Góść
W dniu 25.09.2017 o 01:19, Kosmitka napisał:

Adolf Hitler też miał poparcie Niemców.Doprowadził do tragedii w Niemczech i Europie.Około 80 lat później inny kanclerz Niemiec prowadzi do tragedii Niemiec i Europy.Kolejny dowód, że historia niczego nie uczy niektórych Ziemian.

 

Adolf Hitler miał poparcie Niemców w przyjmowaniu uchodźców?

I tragedia IIWW wydarzyła się z powodu przyjmowania przez Niemców obcych? Czy raczej odwrotnie: nienawiści do obcych lub uznanych za obcych.

Mylisz się gruntownie...przyczyną pożarów czasami bywa rozlana benzyna ale nigdy rozlana woda.

Obecny kanclerz Niemiec prowadzi Niemcy już czwartą kadencję (sic!!!) z taki skutkiem, że Niemcy mimo emigrantów i zamachów mają 200mld EUR nadwyżki budżetowej. Zaś Polska po raz pierwszy w swojej historii uzyskała w tym  miesiącu nadwyżkę budżetową rządu JEDNEGO mld EUR...

Jakoś nie widać tego niemieckiego nieszczęścia (z emigrantami) natomiast widać polską słabiznę i mikrość (bez emigrantów).

K
Kosmitka
W dniu 24.09.2017 o 22:04, Góść napisał:

Do Kosmitki: A jednak Niemcy poparli swoją Mutti skoro dali jej ponad 30 procent głosów w wolnych wyborach. Mimo tego, że ta sprowadziła milion "nachodźców", którzy organizowali zamachy terrorystyczne.Mutti Merkel jako córka pastora protestanckiego i na prawdę a nie na żarty (jak "bogobojni" rzymsko-katoliccy Polacy) kieruje się potrzebą pomocą bliźniemu  co znalazło wielkie zrozumienie w sporej części Niemców w czasie wyborów.Po raz kolejny potwierdziła się prawda kto jest państwem z zasadami a kto państwem-wydmuszką.

 

Adolf Hitler też miał poparcie Niemców.

Doprowadził do tragedii w Niemczech i Europie.

Około 80 lat później inny kanclerz Niemiec prowadzi do tragedii Niemiec i Europy.

Kolejny dowód, że historia niczego nie uczy niektórych Ziemian.

G
Góść

Do Kosmitki:

 

A jednak Niemcy poparli swoją Mutti skoro dali jej ponad 30 procent głosów w wolnych wyborach. Mimo tego, że ta sprowadziła milion "nachodźców", którzy organizowali zamachy terrorystyczne.

Mutti Merkel jako córka pastora protestanckiego i na prawdę a nie na żarty (jak "bogobojni" rzymsko-katoliccy Polacy) kieruje się potrzebą pomocą bliźniemu  co znalazło wielkie zrozumienie w sporej części Niemców w czasie wyborów.

Po raz kolejny potwierdziła się prawda kto jest państwem z zasadami a kto państwem-wydmuszką.

G
Góść
W dniu 15.09.2017 o 12:18, Kosmitka napisał:

Może kogoś z Ziemian zainteresuje wywiad z byłą muzułmanką. Wywiad w polskiej telewizji z byłą muzułmanką Link:youtube.com/watch?v=lDvZ79t4X8Y   

 

Dobrze by było, gdyby Kosmici wynaleźli jeszcze gdzieś wywiad z byłym rzymskim katolikiem i zestawili ze sobą te dwa wywiady...

 

Gdyż posiadałyby one ten sam stopień wiarygodności.

G
Gość
W dniu 15.09.2017 o 12:18, Kosmitka napisał:

Może kogoś z Ziemian zainteresuje wywiad z byłą muzułmanką. Wywiad w polskiej telewizji z byłą muzułmanką Link:youtube.com/watch?v=lDvZ79t4X8Y   

Kosmici pokazują kosmiczny odlot od rzeczywistości.

Biorą te same prochy co prezes?

c
cryo
W dniu 23.09.2017 o 15:25, Kosmitka napisał:

Czy Szanowny Ziemianin jest zły?

oczywiście ... mam swoje id , ego a nawet superego ... jestem boleśnie świadomy ułomności rodzaju ludzkiego ... ta świadomość pozwala mi wsadzić palec głęboko w id , co skutkuje pojawieniem się poczucia stoickiego dystansu do powszechnie głoszonych bzdur ...

K
Kosmitka
W dniu 23.09.2017 o 07:02, cryo napisał:

obejrzałem z pewną rezerwą ... pomijając niewerbalne aspekty objawów MKB .. me know best ... z dozą humorystycznych wstawek a la piernik Pietrzak ... to wykład był w 100% zgodny z prawdą ... niezaprzeczalną ... i jedną karygodną manipulacją ... to jakby Kosmici mieli ocenić kim jest człowiek na podstawie szczątków penisa ... islam zły ? to człowiek jest zły ... chrześcijaństwo cacy ? manipulacja polega na tym , że wykazanie zła islamu nie odniosło się do niczego ... ani większego , mniejszego lub jakiegokolwiek dobra ... oczekiwałbym chociaż na koniec wykładu mapy bitw I i II WŚ gdzie cacy chrześcijanie rżnęli siebie nawzajem z niewyobrażalnym entuzjazmem ... mondo cane

 

Czy Szanowny Ziemianin jest zły?

c
cryo
W dniu 10.09.2017 o 11:00, Kosmitka napisał:

Może kogoś z Ziemian zainteresuje wykład dr Billa Warnera dotyczący historii podbojów dokonanych przez islam: Bill Warner, PhD: Why We Are Afraid: 1400 Years of Fear - Polish Sub-titlesDr Bill Warner: Dlaczego boimy się: 1400 lat strachu - polskie napisy Link:youtube.com/watch?v=6a7QRfFlCIU   

obejrzałem z pewną rezerwą ... pomijając niewerbalne aspekty objawów MKB .. me know best ... z dozą humorystycznych wstawek a la piernik Pietrzak ... to wykład był w 100% zgodny z prawdą ... niezaprzeczalną ... i jedną karygodną manipulacją ... to jakby Kosmici mieli ocenić kim jest człowiek na podstawie szczątków penisa ... islam zły ? to człowiek jest zły ... chrześcijaństwo cacy ? manipulacja polega na tym , że wykazanie zła islamu nie odniosło się do niczego ... ani większego , mniejszego lub jakiegokolwiek dobra ... oczekiwałbym chociaż na koniec wykładu mapy bitw I i II WŚ gdzie cacy chrześcijanie rżnęli siebie nawzajem z niewyobrażalnym entuzjazmem ... mondo cane

K
Kosmitka

Może kogoś z Ziemian zainteresuje wywiad z byłą muzułmanką.

 

Wywiad w polskiej telewizji z byłą muzułmanką

 

Link:

youtube.com/watch?v=lDvZ79t4X8Y

 
G
Gość
W dniu 11.09.2017 o 07:58, Gość napisał:

  (...) "... Duński dziennikarz śledczy Jens Hovsgaard odkrył porażającą sieć powiązań, z których wynika, że za gazociągiem „Nord Stream” stali byli agenci KGB i Stasi. **Opisuje to w książce „Spionerne der kom ind med varmen”, która pojawiła się właśnie na duńskim rynku.– mówi Jens Hovsgaard w wywiadzie dla serwisu „Business Alert”...."Ukazuję, jak Kreml i Gazprom, z Putinem i byłymi agentami Stasi i KGB na czele, przekupywali i szantażowali polityków i innych decydentów na poziomie ministerialnym w krajach takich jak Szwecja, Finlandia, Niemcy czy Dania. Brudna historia! 

 

Tak ruska Razwiedka uderza w sojusznika Polski w NATO - Niemcy oraz w samą Polskę. To metoda bolszewików:podać zmanipulowaną informację i półprawdę np. wg jakiegoś "Jensa" i upierać się, że "Jens" ma rację.

Szybko zacząłeś, Razwiedko "Zapad 2017". Ale Polacy są czujni i przeszkoleni w wyłapywaniu propagandy Razwiedki.

G
Gość
W dniu 10.09.2017 o 08:31, Gość napisał:

Berliński - tak, gdyż Niemcy są naszym sojusznikiem w NATO i dali nam za 1zł/szt swoje Leopardy, które stanowią o sile polskich wojsk pancernych. Dlatego twierdzę, że jesteś z Razwiedki, która uderza w sojuszników Polski. Zapamiętaj sobie- jestem niemieckim trollem i powalczę tutaj z tobą Razwiedko w ramach operacji Zapad 2017.

 

nie zachowuj sie jak dzieciak i nie udawal naiwnego

kazdy widzi ze jest sojusz Merkel-Putin

bedac agentem berlinskim jest sie jednoczesnie agentem moskiewskim

Nord Stream laczy

 

"... Duński dziennikarz śledczy Jens Hovsgaard odkrył porażającą sieć powiązań, z których wynika, że za gazociągiem „Nord Stream” stali byli agenci KGB i Stasi. **Opisuje to w książce „Spionerne der kom ind med varmen”, która pojawiła się właśnie na duńskim rynku.

Ukazuję, jak Kreml i Gazprom, z Putinem i byłymi agentami Stasi i KGB na czele, przekupywali i szantażowali polityków i innych decydentów na poziomie ministerialnym w krajach takich jak Szwecja, Finlandia, Niemcy czy Dania. Brudna historia!

– mówi Jens Hovsgaard w wywiadzie dla serwisu „Business Alert”...."

 

K
Kosmitka
W dniu 10.09.2017 o 11:03, Gość napisał:

Mnie interesuje kiedy chazary nazywający siebie żydoffstfem będą wy@dalać do Birobidżanu?I "problem" islamu w Kibucu Junia -zniknie.

 

Kosmici wyznają zasadę, że jeżeli kogoś interesuje jakieś zagadnienie, to poszukuje informacji na ten temat sam, a nie czeka aż inni to zrobią za niego, bo może się nie doczekać.

 

Odpowiadając na pytanie.

Zdaniem Kosmitów, nieszybko.

Dodaj ogłoszenie