Trzeci foto-piknik rowerowy już w sobotę

  Trzeci foto-piknik rowerowy już w sobotę

  mek

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Trzeci foto-piknik rowerowy już w sobotę

  ©Manuela Grzelak

  W sobotę, 8 czerwca, miłośnicy rowerów z całego miasta zbiorą się by wziąć udział w rowerowym foto-pikniku na Retkini. Tym razem zwiedzać będą okolice lotniska na Lublinku.
  Trzeci foto-piknik rowerowy już w sobotę

  ©Manuela Grzelak

  Uczestnicy foto-pikniku zbiorą się w sobotę o g. 11 na parkingu znajdującym się na przeciwko sortowni odpadów na ul. Zamiejskiej 1.

  Udział w wyprawie, której celem tym razem będą stawy Bielice, wziąć może każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych ani żadnych opłat. Trzeba jedynie posiadać rower. Warto też zaopatrzyć się w prowiant, koc, ewentualnie w przenośny grill.

  - Proszę też, by na miejsce zbiórki przynieść wszelkie niepotrzebne poduszki i koce - mówi Manuela Grzelak, organizatorka wyprawy. - Zbieramy dary dla fundacji opiekującej się psami i kotami.

  Szczegółów dotyczących sobotniej wyprawy dowiedzieć można się pod nr telefonu: 793 347 147, a także na profilu ŁUĆ You ROWER Like na portalu facebook.

  A TAK BYŁO NA POPRZEDNIM PIKNIKU: Foto-piknik rowerowy na Retkini [ZDJĘCIA]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo