Turlaj się, Forbes!

  Witaszczyk na dziś

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Dziś chwalę Leszka Millera, co nawet mnie zaskakuje. Za co chwalę? Za to, że powiedział Steve Forbesowi, żeby się "od... od polskiego rządu". Forbes, wpływowy wydawca pisma ekonomicznego, zaatakował rząd Tuska za to, co robi z OFE. Że niby Tusk strzela nam w stopę. Nasz rząd nie jest ideałem, ale Amerykanin Forbes niech poucza Obamę, który już drugą kadencję strzela w stopę swoim rodakom.
  Jerzy Witaszczyk

  Jerzy Witaszczyk ©fot. Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Obrona OFE przez Forbesa to chamskie poparcie złodziejskiego skoku na pieniądze polskich podatników i emerytów. 300 mld zł polskiego długu to efekt działalności OFE. Większością aktywów OFE zarządzają międzynarodowe koncerny finansowe. To ich interesów broni Forbes. Bronią ich też: Balcerowicz i Buzek (współtwórcy OFE), Marcinkiewicz (teraz bank Goldman Sachs) oraz Rosati - ten publicznie doradza córce, by została w OFE.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo