Ulica Wólczańska znów będzie rozkopana. Korki i zmiana tras...

  Ulica Wólczańska znów będzie rozkopana. Korki i zmiana tras MPK [MAPA]

  Agnieszka Magnuszewska

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Ulica Wólczańska znów będzie rozkopana. Korki i zmiana tras MPK [MAPA]
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Tomasz Frączek

  W sobotę początek sporych utrudnień na ul. Wólczańskiej, które potrwają aż do końca wakacji. Najpierw część Wólczańskiej zajmie Dalkia, a następnie wejdą tam drogowcy. Korki gwarantowane.
  Od 15 czerwca ul. Wólczańska między Wróblewskiego a Skargi zostanie znacznie zawężona. Ruch ma jednak zostać utrzymany. Pracownicy Dalkii, remontujący ciepłociąg wzdłuż ul. Wólczańskiej, mają zająć część zachodniej strony jezdni oraz chodnik.

  Ze względu na spore utrudnienia w ruchu autobusy mają omijać rozkopany odcinek Wólczańskiej, dlatego od soboty trasy zmienią linie 50, 50A, 57, 72. Natomiast linie nocne N5 i N6 będą kursować inaczej już od piątkowego wieczora.

  Roboty Dalkii mają być prowadzone do końca czerwca. Później ul. Wólczańską zajmą robotnicy firmy Lambdar, która za ponad 2 mln zł ma wymienić nawierzchnię jezdni i naprawić chodniki między ul. Wróblewskiego a Pabianicką.

  - Zdemontowane też zostanie stare torowisko - mówi Radosław Stępień, wiceprezydent odpowiedzialny za drogi. - Remont Wólczańskiej będzie trwał do końca sierpnia.

  I właśnie do początku września autobusy sześciu linii będą kursowały po zmienionych trasach.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  hmm

  XYZ (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 22 / 14

  Nie "znowu" tylko bedzie rozkopana na nastepnym odcinku.
  Pisząc "znowu" człowiek interpretuje to jako rozkopanie wlasnie wyremontowanego kawałka, a tutaj remontowany bedzie odcinek ktory nie byl...rozwiń całość

  Nie "znowu" tylko bedzie rozkopana na nastepnym odcinku.
  Pisząc "znowu" człowiek interpretuje to jako rozkopanie wlasnie wyremontowanego kawałka, a tutaj remontowany bedzie odcinek ktory nie byl jeszcze w remocnie.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo