Unia Europejska wspomaga PGE Skrę Bełchatów

  Unia Europejska wspomaga PGE Skrę Bełchatów

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Siatkarze PGE Skry promują województwo łódzkie
  1/2
  przejdź do galerii

  Siatkarze PGE Skry promują województwo łódzkie ©Dariusz Śmigielski

  PGE Skra Bełchatów "sportową perłą województwa łódzkiego" - taką nazwę nosi program, który realizować będzie bełchatowski klub. Działania Skry zostały wsparte kwotą blisko 800 tysięcy złotych w funduszy Unii Europejskiej!
  - Celem nadrzędnym projektu jest wzmocnienie atrakcyjności sportowej i rozpoznawalności regionu bełchatowskiego oraz województwa łódzkiego poprzez wykreowanie marki kojarzącej się jednoznacznie z regionem, miastem oraz województwem, a także tworzenie pozytywnego wizerunku PGE Skry Bełchatów, jako jednego z najważniejszych punktów na siatkarskiej mapie Polski i Europy pobudzającego do rozwoju turystyki sportowej w regionie - mówi Konrad Piechocki, prezes Skry.


  W czasie projektu organizowane będą akcje promocyjne, edukacyjne i branżowe podejmowane na terenie województwa łódzkiego, Polski a także Europy. Zorganizowane w ramach projektu wydarzenia związane z kreowaniem marki PGE Skry dopełnią inicjatywy społeczne, kulturalne, sportowe i artystyczne sprzyjające ożywieniu gospodarki lokalnej i wzmacnianiu przedsiębiorczości, a także promocji regionu. W ramach projektu będziemy promować nie tylko klub i województwo łódzkie, ale również samą siatkówkę, czy zdrowy tryb życia i zasady fair play.

  - Hasło województwa łódzkiego, czyli "Łódzkie nabiera prędkości", idealnie pasuje do PGE Skry, która od wielu lat jest jedną z wizytówek regionu. Od tego sezonu nasi siatkarze grają z herbem województwa na strojach. Wspieramy także wiele inicjatyw promujących sport wśród dzieci - dodaje Piechocki.

  Dzięki prestiżowym działaniom do tej pory podejmowanym przez Skrę Bełchatów - choćby trzykrotną organizację turnieju finałowego Ligi Mistrzów - wzrosła ranga regionu.

  - A dzięki otrzymanej w ubiegłym roku nagrodzie Sportowej Marki Roku oraz Nagrodzie Biznesu Sportowego DEMES w kategorii "organizacja sportowa", Skra Bełchatów zaczyna funkcjonować w opinii publicznej jako dobra praktyka organizacyjna i marketingowa - dodaje Piechocki.

  W ramach projektu bełchatowski klub będzie organizował m.in. imprezy dla kibiców oraz uczniów, a nawet konferencje edukacyjne.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Za nieswoje pieniądze się bawią

  Rodowity Łodzianin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 12

  takim to dobrze i to żadna sztuka....

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  PGE GDZIE KAMIENICA?

  PGE GDZIE KAMIENICA? (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 22 / 11

  PGE GDZIE KAMIENICA?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo