Uniwersytet Łódzki dla Dzieci zainaugurował nowy rok...

  Uniwersytet Łódzki dla Dzieci zainaugurował nowy rok akademicki [ZDJĘCIA]

  mar

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Uniwersytet Łódzki dla Dzieci zainaugurował nowy rok akademicki [ZDJĘCIA]
  1/17
  przejdź do galerii

  ©Paweł Łacheta

  W niedzielę w auli Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej przy ul. Pomorskiej zainaugurowano nowy rok akademicki Uniwersytetu Łódzkiego dla Dzieci. Najmłodszych słuchaczy powitał rektor UŁ Włodzimierz Nykiel. Po części oficjalnej dzieci wysłuchały wykładu „Elektryka też prąd tyka!”.
  Uniwersytet Łódzki dla Dzieci skierowany jest do dzieci w wieku 7-12 lat oraz ich opiekunów. Udział w nim jest bezpłatny. W tym roku w ławach studenckich zasiądzie ok. 500 młodych słuchaczy.

  - Oferta Uniwersytetu Łódzkiego dla Dzieci jest bardzo bogata, zajęcia dotyczą różnych dziedzin nauki i sztuki - mówi Marta Krośnicka z Centrum Promocji Uniwersytetu Łódzkiego. - Podczas warsztatów mali studenci będą mogli zostać m.in. dziennikarzami sportowymi, lub chemikami. Dzięki specjalistycznym narzędziom rozwiążą zagadkę kryminalną, odnajdą DNA owocu kiwi, będą podążać śladami duchów lub wezmą udział w rozprawie z powództwa Królewny Śnieżki przeciwko Krasnoludkom.

  W tym roku rozpoczyna się już czwarta edycja projektu. Dotychczas z oferty Uniwersytetu Łódzkiego dla Dzieci skorzystało ok. 1,5 tys. małych studentów.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  UŁ niszczy resztki autorytetu nauki !

  oburzona propagandą dewiacji przez pseudonaukowców (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Oto aktualna działalność : Uniwersytet Łódzki ogłasza w prasie szkolenia antydyskryminacyjne dla nauczycieli w celu " zapoznania się w praktyce z polityką gender i maintreaming ... oraz zwalczania...rozwiń całość

  Oto aktualna działalność : Uniwersytet Łódzki ogłasza w prasie szkolenia antydyskryminacyjne dla nauczycieli w celu " zapoznania się w praktyce z polityką gender i maintreaming ... oraz zwalczania przejawów dyskryminacji gender i orientacji seksualnej... ". Pseudo naukowcy chcą rękami nauczycieli ukierunkowywać nasze dzieci na akceptacje postaw patologicznych seksualnie i moralnie.
  Uniwersytet Łódzki zamiast robić naukę angażuje środki na wypaczone, nie naukowe, niemoralne cele. PRECZ z takimi przekrętami uczelnianych bossów ! PRECZ z robieniem głupot pod płaszczykiem "nauki", nawet jeśli od "ministry równości " pochodzą pieniądze na głoszenie patologii. Może niech ministra od równości pederastii sfinansuje całą para naukową działalność UŁ.
  Apeluję do Ministra Nauki o zmniejszenie finansowania UŁ oraz zastosowanie skutecznych środków wobec docentów umysłowych-doktorów z zerowym dorobkiem naukowym na wydz. socjologii, pedagogiki i podobnych na UŁ do wysiłku intelektualnego, do samokształcenia, do tworzenia rzetelnej nauki, a nie uprawiania propagandy dewiacji.
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo