Uratowali mężczyznę na Jeziorsku

  Uratowali mężczyznę na Jeziorsku

  Jarosław Kosmatka

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Uratowali mężczyznę na Jeziorsku

  ©Patryk Drabek / archiwum

  O wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, którego w sobotę wieczorem ratownicy znaleźli na środku zbiornika Jeziorsko. Mężczyzna był pijany i spał na małym materacu.
  Uratowali mężczyznę na Jeziorsku

  ©Patryk Drabek / archiwum

  W sobotę, 4 sierpnia, późnym popołudniem ratownicy z ambulansu wodnego otrzymali informację o mężczyźnie na materacu, który od dłuższego czasu znajduje się na środku zbiornika Jeziorsko. Natychmiast popłynęli sprawdzić, co się dzieje z mężczyzną, który leżał nieruchomo na materacu.

  Gdy dopłynęli do materaca okazało się, że mężczyzna śpi. Wystarczyła chwila nieuwagi, a wpadłby do wody. Gdy próbowali go wciągnąć na motorówkę, ocknął się i zaczął ich zwymyślać. Wyraźnie czuć było od niego woń alkoholu. Ratownicy nie poddali się i prawdopodobnie uratowali mu życie. Gdyby został na środku zalewu w takim stanie, z pewnością w końcu wpadłby do wody i mógłby utonąć.

  33-letni mężczyzna został przewieziony łodzią na brzeg zalewu w miejscowości Pęczniew, gdzie czekała na niego żona. Kobieta w zaawansowanej ciąży przez ponad 3 godziny nie miała jakiegokolwiek kontaktu ze swoim mężem. Była przekonana, że pływa na materacu tuż przy brzegu.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo