URSUS WARSZAWA - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [1.05.18] Zapraszamy na relację LIVE

URSUS WARSZAWA

2

WIDZEW ŁÓDŹ

1

Koniec meczu! Widzew po fatalnej grze przegrywa z Ursusem Warszawa 2:1. Łodzianie zagrali chyba najgorszy mecz w tym sezonie. Brak słów. Z taką grą będzie ciężko wyjść z III ligi.

94' Rzut wolny dla Widzewa. Nic z tego. Kristo nad poprzeczką.

GOL DLA URSUSA! Rozklepali naszą beznadziejną obronę i sensacja! To już dramat!

91' Pieńkowski uderza ale bramkarz broni.
Sędzia doliczył 4 minuty.
89' Strzał z głowy ale nad poprzeczką. Widzew od bramki.
88' Teraz błąd łódzkiej obrony, co oni robią i mało brakowało a padłaby bramka dla Ursusa. Gospodarze mają rzut rożny.
85' Mąka w mur.
84' Rzut wolny. Mąka przy piłce.
82' Co zrobił teraz Zuziak, prawie pusta bramka, on strzela, miał dużo czasu i uderza w bramkarza. To musi wpaść. Tragedia.
81' Demjan sam na sam, strzela i nie trafia w bramkę! Ależ zmarnowana akcja.
80' Ładnie Mąką ostro w pole karne ale nikt nie doszedł do piłki.
79' Kolejna ładnie rozegrana piłka przez Millera. Widzew w ataku.

77' GOOOOOOOOOOOOL MILLER MILLER MILLER MILLER!!!!!!!!!!

Przejął piłkę Michał Miller przyjmując na klatkę i technicznie uderza w róg bramki! Dlaczego ten zawodnik nie gra od początku?
75' Fatalna gra Widzewa, łodzianie grają niedokładnie, wolno. Miller wchodzi za słabego Kazimierowicza.
72' Widzew próbuje, ale gra słabo, łodzianie nie potrafią oddać strzału od kilku minut.
68' Zmiana. Zuziak za słabo grającego Kozłowskiego.
66' Kazimierowicz otrzymuje żółtą kartkę. Zuziak przygotowuje się do wejścia.
64' Zmiana w zespole gospodarzy. Słomka wchodzi na boisko.
63' Pigiel dośrodkowuje na głowę Kristo ale zawodnik Widzewa uderza niecelnie.
58' Ciach fauluje i także otrzymuje żółty kartonik. Widzew gra wolno, źle to wygląda.
57' Demjan faulowany, żółta kartka dla piłkarza Ursusa, ale piłka na naszej połowie.
55' Zmiana. Mąka za Michalskiego.
53' Wspaniała akcja Falona, ładnie się uwolnił i w uliczkę zagrał do Pieńkowskiego ale ten drugi nie zdążył do piłki. Mąka przygotowany do wejścia.
51' Mamy rzut rożny. Michalski wysoko ale wprost w ręce bramkarza.
50' Marcin Pieńkowski ładnie indywidualnie ale zabrakło dokładnego podania.
49' Kazimierowicz fauluje i otrzymuje żółtą kartkę. Kozłowski, Kristo dostali kartki wcześniej.
47' Rzut wolny dla Widzewa z lewej strony pola karnego Ursusa. Piłka jednak wychodzi na rzut rożny.
46' II połowa rozpoczęta. Falon za Stanka. Brawo trenerze! Kostkowski wciąż jednak na murawie.

Piłkarze wychodzą na murawę, za chwilę zaczynamy.

Koniec pierwszej połowy.

45' Kozłowski uderza ale piłka wybita na rzut rożny.
43' Kristo nakładką, musi uważać zawodnik Widzewa.
42' Kolejny błąd Kostkowskiego i było groźnie pod bramką Widzewa, wcześniej Kozłowski stracił piłkę.
40' Teraz Pieńkowski przebiegł z piłką całe boisko i uderzył ale piłka w ostatniej chwili wybita na róg. Dobra akcja łódzkiego piłkarza.
39' Rzut rożny dla Ursusa. I niezawodny Humerski wybija.
36' Michalski dośrodkowuje, uderza Pieńkowski mocno ale bramkarz broni.
35' Ciach ładnie zacentrował z lewej strony i w ostatniej chwili Zieleniecki wybija, za chwilę znów bomba z daleka i piłka centymetry od słupka Humerskiego. Maciek Humerski teraz zły na swoich kolegów pokrzykuje.
33' Dario Kristo otrzymuje żółtą kartkę za faul.
32' Teraz kolejna akcja Ursusa. Wybijamy. Widzew teraz z kontrą ale piłka wychodzi na aut.
29' Ładna akcja ale zmarnowana szansa, Stanek źle zagrał do Demjana. Zdaniem kibiców Falon powinien grać za Stanka od samego początku, młody Widzewiak od kilku meczów nie gra zachwycająco.
27' Kristo z dystansu! Lekko i niecelnie.
25' Faul Pigiela. Rzut wolny dla gospodarzy. Teraz gra Widzewa wygląda koszmarnie, bardzo dużo niedokładności.
24' Kolejna groźna akcja Ursusa. Rzut wolny. Wrzutka ale Humerski piąstkuje.

20' GOL dla URSUSA!

Koszmarny błąd Kostkowskiego, podał za lekko do bramkarza i do piłki dopadł zawodnik Ursusa, podał do wchodzącego pomocnika i mamy bramkę dla gospodarzy. Kostkowski zachował się tragicznie. Biorąc pod uwagę jak ten zawodnik ostatnio gra to chyba czas na zmianę stopera.
19' Właśnie podano komunikat, że kibice Widzewa nie zostaną wpuszczeni na trybuny.
16' Pieńkowski uderza i rzut rożny. Kolejny strzał Kristo po wrzutce z rogu ale bardzo niecelnie.
15' Ursus teraz pierwszy raz pod bramką Widzewa, strzał z dystansu ale spokojnie Humerski.
12' Widzew cały czas przy piłce. Brakuje tylko strzałów.
9' Rzut rożny dla Widzewa! Ostra wrzutka ale znów obrona Ursusa wybija.
5' Ładna wrzutka w pole karne Pigiela ale w ostatniej chwili piąstkuje bramkarz Ursusa.
3' Rzut wolny dla Widzewa. Łodzianie od początku prowadzą grę.
1' Widzew do boju! Pierwsza połowa rozpoczęta...

Za chwilę zaczynamy, Widzew w czerwonych strojach, Ursus na niebiesko.

Godz. 15:02 - Nie ma jeszcze piłkarzy na boisku.

Godz. 14.45 - Za 15 minut zacznie się mecz. Trwa właśnie rozgrzewka obu drużyn. Widzew wystąpi dziś w swoich standardowych czerwonych strojach.

SKŁAD WIDZEWA:
Humerski - Kozłowski, Zieleniecki, Kostkowski, Pigiel, Michalski, Kristo, Kazimierowicz, Pieńkowski, Stanek, Demjan
Rezerwowi: Małkowski, Rakowski, Zuziak, Sylwestrzak, Miller, Mąka, Falon.

Minuta po minucie - ostatni mecz Widzewa:
0 - Obie drużyny wychodzą na murawę. Gospodarze na czerwono, goście na biało-czarno.

2 - Tego nikt się nie spodziewał. Po dośrodkowaniu w pole karne zabrakło odpowiedniej komunikacji między widzewiakami. W rezultacie Marcin Kozłowski bezmyślnie wybił piłkę głową, dopadł do niej Piotr Łysiak i kapitalnym uderzeniem pokonał Macieja Humerskiego. Naszym zdaniem, obciążanie winą doświadczonego golkipera za kapitulację w tej sytuacji jest dla niego krzywdzące - 0:1.

6 - Marcin Pieńkowski uderza obok słupka po podaniu Mateusza Michalskiego.

7 - Niecelne uderzenie Dario Kristo.

12 - Kapitalny rajd lewą stroną boiska Pieńkowskiego. W dynamicznym stylu mija kilku rywali i dośrodkowuje wzdłuż linii bramkowej. Tomasz Szawara interweniuje tak pechowo, że pokonuje Mateusza Lawrenca - 1:1.

28 - Maciej Kazimierowicz sprytnie podaje do Pieńkowskiego. Ten zagrywa futbolówkę wzdłuż bramki, ale Mateusz Michalski nie zdołał dopaść do piłki.

40 - Odważny wybieg Humerskiego.

51 - Wielka szansa dla gości. Na szczęście Humerski znakomicie broni strzał Joao Criciumy.

67 - Błąd Damiana Kostkowskiego, na szczęście bez konsekwencji.