Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy. Rozstrzygnięcie w...

  Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy. Rozstrzygnięcie w środę

  Alicja Zboińska

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Już w środę dowiemy się, które urzędy skarbowe z naszego regionu są przyjazne przedsiębiorcom.

  Już w środę dowiemy się, które urzędy skarbowe z naszego regionu są przyjazne przedsiębiorcom. ©archwium naszemiasto.pl

  Już w środę dowiemy się, które urzędy skarbowe z naszego regionu są przyjazne przedsiębiorcom. Rozstrzygnięty zostanie bowiem wówczas plebiscyt prowadzony przez Business Centre Club w porozumieniu z Ministerstwem Finansów pod hasłem "Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcom". Akcja organizowana jest po raz jedenasty.
  Już w środę dowiemy się, które urzędy skarbowe z naszego regionu są przyjazne przedsiębiorcom.

  Już w środę dowiemy się, które urzędy skarbowe z naszego regionu są przyjazne przedsiębiorcom. ©archwium naszemiasto.pl

  Tytuł przypada tym urzędom, które otrzymają najwięcej punktów w ankietach wypełnianych przez właścicieli firm z naszego regionu.

  - Z możliwości oceny swojego urzędu skarbowego skorzystało znacząco więcej przedsiębiorców niż w roku ubiegłym - zaznacza Grzegorz Jegier, dyrektor Loży Łódzkiej BCC. - Zwiększyła się również liczba ocenianych urzędów skarbowych działających na terenie województwa łódzkiego.


  Dobiega końca analizowanie ankiet. Przedsiębiorcy zawarli w nich m.in. podpowiedzi dla urzędników.

  - Uważam, że należy dbać o szkolenie pracowników urzędu skarbowego, aby ich wiedza była ciągle aktualna, gdyż pełna kompetencja urzędnika ułatwia załatwianie spraw w urzędzie podatnikowi - uznał jeden z przedsiębiorców. - Jednocześnie pragnę nadmienić, iż Urząd Skarbowy w Głownie dokłada wszelkich starań aby pracownicy tego urzędu byli kompetentni i mili.
  Niektórzy ankietowani nie przekazywali uwag wyłącznie o działaniu samego urzędu, ale odnosili się do ordynacji podatkowej. - Nie świadczy ona o tym, że żyjemy w państwie demokracyjnym (pisownia oryginalna), brak nawet w przybliżeniu równość szans w przypadkach spornych - stwierdził przedsiębiorca.

  Właścicielom firm zależy też na większych parkingach przy urzędach. i wydłużeniu godzin prac kas na terenach "skarbówek".

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo