Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Urząd skarbowy z Łodzi najbardziej przyjazny przedsiębiorcom w kraju!

Alicja Zboińska
Alicja Zboińska
Finał konkursu odbył się w Warszawie, w siedzibie Business Centre Club z udziałem sekretarz stanu, szefa Krajowej Administracji Skarbowej Magdaleny Rzeczkowskiej oraz oraz wiceprezesa BCC Macieja Owczarka.
Finał konkursu odbył się w Warszawie, w siedzibie Business Centre Club z udziałem sekretarz stanu, szefa Krajowej Administracji Skarbowej Magdaleny Rzeczkowskiej oraz oraz wiceprezesa BCC Macieja Owczarka. KAS
Urząd Skarbowy Łódź-Śródmieście został najlepiej ocenionym urzędem przez przedsiębiorców w XIX edycji ogólnopolskiego konkursu „Urząd Przyjazny Przedsiębiorcy”. W czwartek 21 kwietnia odbył się finał konkursu.

W konkursie „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowanym przez Business Centre Club we współpracy z ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową przedsiębiorcy wybierają najlepiej ich zdaniem funkcjonujące urzędy skarbowe w kraju. Robią to wypełniając ankiety, gdzie oceniają jakość obsługi oraz łatwość komunikacji i kompetencji pracowników.

- Bieżącą edycję konkursu przeprowadzono w trudnym dla przedsiębiorców okresie i cieszymy się, że mogliśmy utrzymać najwyższe standardy obsługi - mówi Agnieszka Majchrzak, rzecznik Izby Administracji Skarbowej z Łodzi. - Możemy z przyjemnością zakomunikować, że nagrodzone zostały trzy urzędy z naszego województwa, a Urząd Skarbowy Łódź-Śródmieście został najlepiej ocenionym urzędem w Polsce. Wysoko ocenione zostały również Łódzki Urząd Skarbowy oraz Urząd Skarbowy w Zgierzu.

Współpraca między urzędnikami a przedsiębiorcami

Urzędnicy zaznaczają, że przyjazna atmosfera między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami ma wymiar współpracy, co jest bardzo ważne zarówno dla środowiska gospodarczego jak i dla KAS. Pracownicy urzędów skarbowych dbają o rzetelne i terminowe rozliczanie podatków wspierając jednocześnie przedsiębiorców. Dzięki dobrej współpracy urzędnicy mogą dostosować działania do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

- Coroczny konkurs jest formą wymiany informacji na temat zasad funkcjonowania administracji i biznesu, a także doświadczeń wynikających z naszych kontaktów - zaznacza Agnieszka Majchrzak, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Łodzi. - Dla Krajowej Administracji Skarbowej bardzo ważna jest informacja zwrotna od firm i poznanie opinii o naszym działaniu.

Finał konkursu odbył się w Warszawie, w siedzibie Business Centre Club z udziałem sekretarz stanu, szefa Krajowej Administracji Skarbowej Magdaleny Rzeczkowskiej oraz oraz wiceprezesa BCC Macieja Owczarka.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki