UŚMIECH DZIECKA Zobacz które dzieci zostaną gwiazdami kampanii promocyjnej akcji ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI 2021

Akcja specjalna Uśmiech Dziecka
Udostępnij:
Oto 51 dzieci, które w trzech kategoriach Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy awansowały do wielkiego finału akcji Uśmiech Dziecka. W ostatnim etapie głosowania, zostały wybrane dzieci, które zostaną gwiazdami ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki. Trzy dziewczynki i trzech chłopców, zdobyło rodzinne zaproszenia na wakacyjny pobyt w największym parku rozrywki w Polsce, a na rodziców trzech maluszków czekają rodzinne zaproszenia na pobyty w luksusowym SPA.

Do ogólnopolskiego finału akcji Uśmiech Dziecka awansowały dzieci, które zdobyły najwięcej głosów w każdym województwie. Każde dziecko zachowało wszystkie głosy zdobyte od początku akcji.

Wybierz kategorię
i zobacz finałowe rankingi
MALUSZKI
(dzieci do 2 lat)
DZIEWCZYNKI
(od 2 lat)
CHŁOPCY
(od 2 lat)

____________________

Głosowanie w ogólnopolskim finale rozpoczęło się w poniedziałek, 27 września o godz. 12:00 i trwało do wtorku, 5 października do godz. 21:00.

Dzieci, które zdobyły najwięcej głosów w finale, zostały zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostały wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki 2021. W listopadzie br. kampania ta zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy kilka milionów osób!

W związku z udziałem dziecka w kampanii promocyjnej jego rodzice otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 2000 złotych, a laureaci pierwszych trzech miejsc w finale otrzymali dodatkowe nagrody.

Czekają nagrody

Dzieci, których zdjęcia w każdej kategorii Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy zdobyli najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji Uśmiech Dziecka otrzymali główne nagrody:

  • udział w ogólnopolskiej kampanii akcji Świąteczne Gwiazdeczki prowadzonej w listopadzie i grudniu przez dzienniki regionalne w całej Polsce oraz związaną z nią dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 2000 złotych. Dzieci wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

W kategoriach Dziewczynka i Chłopiec trójka laureatów z największą ilością głosów otrzymała:

  • rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku

Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

W kategorii Maluszki, na trójkę laureatów z największą ilością głosów czeka:

  • zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

__________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Materiał oryginalny: UŚMIECH DZIECKA Zobacz które dzieci zostaną gwiazdami kampanii promocyjnej akcji ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI 2021 - Polska Times