Utrudnienia w ruchu 6.12.2022 w woj. łódzkim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Informacje o utrudnieniach drogowych w łódzkim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Informacje o utrudnieniach drogowych w łódzkim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Karol Rycio
Na których drogach w województwie łódzkim prowadzone są dzisiaj (6.12.2022) roboty drogowe? Roboty drogowe: droga 92, Krośniewice (342. km na odc. 0,2 km) Sprzęt i ludzie pracują na pasie awaryjnym.

Utrudnienia drogowe w woj. łódzkim 6.12.2022

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie łódzkim zaplanowane są na dzisiaj (6.12.2022) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Roboty drogowe: droga 92, Krośniewice (342. km na odc. 0,2 km)

  • Od: 6.12.2022 10:00
  • Do: 6.12.2022 15:15
    Sprzęt i ludzie pracują na pasie awaryjnym

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Roboty drogowe: droga 72, Jeżów - Rawa Maz. (160. km na odc. 1 km)

  • Od: 6.12.2022 08:30
  • Do: 6.12.2022 15:00
    Miejscowe zwężenie pasa drogowego.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Roboty drogowe: droga 91, Zgierz (319. km na odc. 4 km)

  • Od: 6.12.2022 08:00
  • Do: 6.12.2022 19:00
    Sprzęt naprzemienie zajmuje jeden pas ruchu

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 72, Człopy - Złotniki (48. km na odc. 30 km)

  • Od: 5.12.2022 08:00
  • Do: 10.12.2022 14:00
    Prace związane z remontem nawierzchni. W obrębie robót zwężenie jezdni, ograniczenie prędkosci do 60 km/h (poza obszarem zabudowanym), w razie potrzeb ruch kierowany ręcznie.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga A2, węzeł Emilia (343. km)

  • Od: 10.10.2022 06:00
  • Do: 10.12.2022 07:00
    Budowa zachodniej obwodnicy Łodzi, Zamknięty węzeł Emilia.

Roboty drogowe: droga 91c, Radomsko ul. Krakowska (62. km na odc. 2 km)

  • Od: 31.08.2022 06:00
  • Do: 15.12.2022 15:00
    Objazd w Radomsku ulicami : .Piastowską , Jagiellońską , Starowiejską ,Jagodową i Owocową

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • droga zamknięta dla ruchu

Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie łódzkim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

iPolitycznie - M. Maląg o najnowszych danych dotyczących bezrobocia

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

W
Witold Duch
28 grudnia 2021, 15:53, do rodziny:

Rodzinę rowerzysty lub kogoś kto go zna proszę o kontakt priv lub e-mail: [email protected]

Po co ci to, rodziną jesteś, czy hieną ?!

d
do rodziny
Rodzinę rowerzysty lub kogoś kto go zna proszę o kontakt priv lub e-mail: [email protected]
I
IMPET
Dobrze ze istnieja takie serwisy jak ten dzieki informacją transport drogowy może się sprawniej odbywać!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie