Utrudnienia w ruchu 7.08.2022 w woj. łódzkim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Informacje o utrudnieniach drogowych w łódzkim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Informacje o utrudnieniach drogowych w łódzkim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Karol Rycio
Udostępnij:
Gdzie w województwie łódzkim należy spodziewać się dzisiaj (7.08.2022) utrudnień? Zderzenie się pojazdów w ruchu: droga A2, w. Łódź Północ - w. Łowicz (364. km) Zablokowany pas lewy i środkowy na Warszawę. Ruch odbywa się pasem prawym.

Utrudnienia drogowe w woj. łódzkim 7.08.2022

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie łódzkim zaplanowane są na dzisiaj (7.08.2022) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

miejsce #1

Textar

Tarcze hamulcowe TEXTAR ...

281,14 zł126,27 zł-55%
miejsce #3

Trw

TRW PRZEWÓD HAM TYŁ OPEL ASTRA G 99-05 PHD471

69,47 zł34,04 zł-51%
miejsce #4

Blue Print

Pompka spryskiwacza szyby czołowej BLUE PRINT ADC40302

132,00 zł64,93 zł-51%
miejsce #5

Nissens

Chłodnica klimatyzacji, skraplacz NISSENS 94766

308,00 zł153,00 zł-50%
miejsce #6

Meyle

Wahacz MEYLE 316 050 0054

445,43 zł254,60 zł-43%
miejsce #7

Febest

Lexus 300H [ASV60] Drążek stabili. przód

84,39 zł50,00 zł-41%
miejsce #8

Michelin

Michelin Alpin 5 * Moe 225/55R17 97H

881,00 zł544,00 zł-38%
miejsce #10

Corteco

Uszczelka, miska olejowa CORTECO HT300C

16,80 zł11,43 zł-32%
miejsce #11

Eibach

EIBACH Zestaw zawieszenia - sprężyny śrubowe i amortyzatory ...

4 891,55 zł3 620,43 zł-26%
miejsce #12

Eibach

EIBACH Zestaw zawieszenia - sprężyny śrubowe i amortyzatory ...

5 515,58 zł4 343,13 zł-21%
miejsce #13

Eibach

EIBACH Zestaw zawieszenia - sprężyny śrubowe i amortyzatory ...

5 251,37 zł4 137,21 zł-21%
miejsce #14

Barum

Barum VANIS ALLSEASON 195/75R16 107/105R C

423,00 zł347,00 zł-18%
miejsce #15

Febest

Bmw X4 [F26] Drążek stabili. przód pr.

32,00 zł26,30 zł-18%
miejsce #16

XBLITZ

Xblitz S6 Wideorejestrator samochodowy z Wi-Fi

349,00 zł289,00 zł-17%
miejsce #17

Lpr

LPR Korektor siły hamowania 9937

214,72 zł181,00 zł-16%
miejsce #18

Monroe

Sprężyna zawieszenia MONROE SP3580

188,00 zł157,38 zł-16%
miejsce #19

Michelin

Michelin Alpin 6 205/55R16 91T

554,21 zł475,00 zł-14%
miejsce #20

HORI Racing Wheel GTX Force Feedback AB05-001E

1 499,00 zł1 391,99 zł-7%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Zderzenie się pojazdów w ruchu: droga A2, w. Łódź Północ - w. Łowicz (364. km)

  • Od: 7.08.2022 10:30
  • Do: 7.08.2022 13:00
    Zablokowany pas lewy i środkowy na Warszawę. Ruch odbywa się pasem prawym

Zablokowana jezdnia prawa


Roboty drogowe: droga 42, m. Trębaczew (95. km)

  • Od: 28.06.2022 13:05
  • Do: 15.08.2022 11:00
    Roboty w obrębie przejazdu kolejowego.
    Ruch przeniesiony na tymczasową drogę objazdową ( bypas) z ograniczeniem prędkości do 30 km/h

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 30 km/h

Roboty drogowe: droga A2, w. Stryków - w. Emilia (347. km na odc. 4 km)

  • Od: 27.06.2022 13:25
  • Do: 31.08.2022 10:00
    Remont nawierzchnina jezdni pónocnej ( z Warszawy w k. Poznania).Ruch odbywa się jezdnią południową,w obu kierunkach po jednym pasie. Wprowadzono ograniczenia na w. Zgierz. Możliwy jest przejazd z Łodzi w k. Warszawy i z Poznania w stronę Łodzi.. Nie ma przejazdu z Warszawy w k. Łodzi i z Łodzi w k. Poznania.Kierowcy mogą skorzystać z dwóch sąsiednich węzłów Emilia ( A2/DK91 ) lub Stryków ( A2/DK14 ).

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Roboty drogowe: droga 12, m.Borysławice (301. km na odc. 0,4 km)

  • Od: 6.10.2021 11:30
  • Do: 30.09.2022 14:00
    Prace związane z przebudową skrzyżowania.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie łódzkim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Świat bez broni jądrowej. Apel w 77. rocznicę...

Świat bez broni jądrowej. Apel w 77. rocznicę ataku na Nagasaki

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

W
Witold Duch
28 grudnia 2021, 15:53, do rodziny:

Rodzinę rowerzysty lub kogoś kto go zna proszę o kontakt priv lub e-mail: [email protected]

Po co ci to, rodziną jesteś, czy hieną ?!

d
do rodziny
Rodzinę rowerzysty lub kogoś kto go zna proszę o kontakt priv lub e-mail: [email protected]
I
IMPET
Dobrze ze istnieja takie serwisy jak ten dzieki informacją transport drogowy może się sprawniej odbywać!
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie