Uwaga na śnięte karpie w hipermarkecie! W Tesco interweniowała policja [FILM]

  • Dziennik Łódzki

TJ

Widok karpi pływających do góry brzuchami zaniepokoił klientów Tesco, którzy wezwali policję Fundacja Viva! grzmi: takie traktowanie ryb to patologia!

Widok karpi pływających do góry brzuchami lub na boku wzburzył klientów hipermarketu Tesco na Widzewie. Jednak nie skończyło się na oburzeniu! Zobaczcie na kolejnych slajdach naszej galerii, co wydarzyło się w łódzkim hipermarkecie!

A jakie jest Wasze zdanie o takiej formie sprzedaży karpii? Wypowiedzcie się w komentarzach!

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.12.2018, 01:36

NIE MUWI SIEM SNIENTA TYL KO SKRUSZAUŁA A cFUNy POlactwa DYZMESSMEN WSZYsKO sPRzeDA

17.12.2018, 22:58

pomieszała ci się już nawet dieta z polityką? no biedny jesteś, przepełniony nienawiścią, przykro się patrzy

17.12.2018, 08:06

ŚNIETA pełne magii

17.12.2018, 08:00

Naród was pogonił w cholerę.
I teraz ma lepiej.

17.12.2018, 07:39

Ustawowo nakazać im jedzenie wyłącznie Zielonej Pożywki.

17.12.2018, 07:31

Co za porąbany niewolniczy naród. Oddaje swój cały majątek solidarnym bandziorom, daje sobie zniszczyć miliony miejsc pracy, wyrzuca się go na bruk z mieszkań, robi się z niego niewolnika sprzedanego kapitalistycznym zbrodniarzom za złotówkę i nic. Za to rybka, piesek , kotek i bandycki majątek solidarnych gangów i kluczyków ukradziony narodowi to świętość.

17.12.2018, 07:10

da, da, nie nada. wsio budziet haraszo.

17.12.2018, 07:07

mają prawo pobytu w Polsce

17.12.2018, 05:47

Co za kretyn !!

17.12.2018, 05:30

Pies trącał 50 lat tradycji. A po refundację idzcie do tej posranej Vivy, albo żreć pangę mrożoną po 9,99 z glazurą 40%. Baranie łby!

17.12.2018, 05:30

Mięso to twoja stara dzieci o ile masz ją sąsiad i reszta a jak z twoim mięsem zakopiom jako karmę dla robaków czy zmarnuja utylizuja

16.12.2018, 23:19

Dlaczego tradycyjnie sprzedawało się żywe karpie, a krowy, świnie, gęsi, czy baraninę już nie?
Odpowiedź jest prosta i wynika z ...technologii.

Otóż mięso wołowe może sporo wytrzymać, nawet w wyższych temperaturach. A gdy się zacznie psuć, to ...nadal nadaje się do zjedzenia po przegotowaniu. Ba! Wołowinę celowo się trzyma dłużej (sezonuje), żeby skruszała i nabrała szlachetności!
A ryba wręcz przeciwnie. Psuje się bardzo szybko i bardzo szybko staje się szkodliwa.
O ile jej szybko nie zamrozimy, to po prostu jest do wyrzucenia. A wiecie, kiedyś z lodówkami było jakby gorzej.
Natomiast żywa ryba się nie psuje.

Wiecie co?
Kiedyś na statkach płynących w długie rejsy zapasy mięsa to były żywe świnie. Już wiecie dlaczego?

16.12.2018, 23:14

Kupę?

16.12.2018, 22:19

Zywych istot i braku cierpienia dla karpiow czesto gesto podrozuja do rozntch krajow ogladaja krwawe korridy oraz jedza w azjatyckich budach gdzie zabija sie na zyczenie psa kota kurczaka czy zmije i to jest cala obluda tej tolerancji i wspolczucia , w Polsce zawsze jest bee okrutnie a gdzies indziej to juz jest cool!

16.12.2018, 22:17

Przesłuchiwałbym tę eko-patologię w pierwszej kolejności czy czasem ich aktywiści nie wsypują czegoś do wody . W drugiej kolejności - okolicznych handlarzy czy nie walczą z konkurencją .Chciałbym mieć tę pewność .

16.12.2018, 22:10

Za chwilę temat -" Jak celebryci spędzą Wigilię ' , potem - petardy i kac noworoczny , potem - ksiądz po kolędzie , jak przyjąć ( lub nie ) i ile dać ... I co roku to samo , do zerzygania .

16.12.2018, 22:04

Na rynkach , targach , jarmarkach ...Są hodowane ' u chłopa " i ktoś to musi zabić żeby żyć i dać innym zjeść. Widać że nie wiesz co to są ubojnie , co to jest świniobicie i jak nawet twoja babcia obcinała kurom głowy na pieńku i podrzynała kaczki ... Mięso , wędliny i ryby nie powstają w lodówce .A karpie zabija się za parawanem . Mama nie mówiła ?

16.12.2018, 21:56

Żadnego mięsa , wędlin , ryb ? Jeżeli jesz śnieg to jesteś kanibalem , żżerasz swojego krewniaka - bałwana . a na karpia cię nie stać , pijacka mordo , to trudno - nie chlaj . Nawet w Chanuki !

16.12.2018, 21:28

Oby każdy karp był zmarłym dziadkiem babcią dzieckiem matką ojcem itd i mordujcie mordujcie i zżerajcie a potem swoją rodzinę wyrywajcie do kibli wy yebane menele mordercy

16.12.2018, 21:22

patologia to polacy która jeszcze istnieje a szkoda bo 70 lat temu mogło by być inaczej już

16.12.2018, 21:20

I ten napis: Święta pełne magii. Taa... Jedyna rada: bojkot tego dziadostwa. Nie kupować żywych ryb.

16.12.2018, 21:20

sprzedawców tak samo powinno się obwinąć streczem i czekać aż powoli ...

16.12.2018, 20:23

Wiesz, może to nie są ci sami...

16.12.2018, 20:20

Nie rozumiem dlaczego od lat robi to się robi....sprzedaż żywego karpia. Czy świnie, krowy, króliki czy nawet inne ryby sprzedawane są w sklepach żywe? Czy sklep to miejsce na publiczne zabijanie zwierzęcia????

16.12.2018, 20:18