Uwaga! Od września zmiany w MPK

  Uwaga! Od września zmiany w MPK

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Uwaga! Od września zmiany w MPK

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Od 1 września MPK Łódź wprowadza zmiany w rozkładach jazdy. Część autobusów i tramwajów wróci na swoje stare trasy. Zwiększy się też częstotliwość ich kursowania.
  Uwaga! Od września zmiany w MPK

  ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  Od 1 września, na ul. Przybyszewskiego mają wrócić tramwaje linii 3. Z kolei linia 41 będzie obsługiwana dwuwagonowymi składami 805Na. Na swoje stałe trasy (w rej. ul. Lodowej) wrócą autobusy linii 69, 69A, 69B oraz 77. Jednak linie 69, 69B i 77 nie będą wjeżdżać w ul. Wedmanowej.

  2 września czekają nas kolejne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Częściej kursować będą autobusy linii 96 (zamiast co 12, jeździć będą co 10 minut), 66 (w godzinach szczytu - dwa kursy na godzinę) i 72 (w godzinach szczytu - 3-4 kursy na godzinę).

  Linie tramwajowe 8, 10 i 12 kursować będą co 7,5 min. w godzinach szczytu, co 12 min. w tzw. międzyszczycie oraz co 20 min. poza szczytem. Na linii nr 4 pojawią się dwuwagonowe składy 805Na.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo