[VIDEO] ZIMA w Puszczy Pilickiej

Materiał promocyjny
„CZTERY PORY ROKU”– to projekt cyklu czterech filmów dokumentalnych promujących szczególne walory przyrodnicze i krajobrazowe Regionu Łódzkiego w różnych porach roku. Filmy, o których mowa powstały w ramach specjalnego programu zajęć warsztatowych, których uczestnikami byli mieszkańcy naszego Województwa interesujący się rodzimą przyrodą i sztuką filmową. Wybór tematów i obiektów był bardzo bogaty i różnorodny– wchodziły tu bowiem w grę takie atrakcje przyrodnicze jak na przykład: tereny i zasoby Parków Krajobrazowych oraz liczne rezerwaty przyrody. Nieprzypadkowa jest ilość zrealizowanych filmów– cztery, ponieważ każdy z nich powstaje w jednej z czterech pór roku. Pora roku dostosowana jest do charakteru miejsca lub obiektu, o którym opowiada dany film.

Zapraszamy do obejrzenia "Zimy" trzeciej części projektu filmowego "Cztery Pory Roku", która została zrealizowana w Puszczy Pilickiej.

W realizacji zdjęć do filmu wzięła udział młodzież z Domu Dziecka "Słoneczko" w Tomaszowie Mazowieckim. Opiekunem projektu jest reżyser i operator Roman Dębski.

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: [VIDEO] ZIMA w Puszczy Pilickiej - Plus Dziennik Łódzki

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki