W Łodzi rozbito gang złodziei samochodów [ZDJĘCIA]

  W Łodzi rozbito gang złodziei samochodów [ZDJĘCIA]

  wp, ab

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W Łodzi rozbito gang złodziei samochodów [ZDJĘCIA]
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©policja

  Łódzka policja zatrzymała osiem osób podejrzanych o działalność w grupie przestępczej, która kradła samochody w Łodzi i w regionie.
  Gang samochodowy liczył osiem osób w wieku od 22 do 43 lat. Byli to paserzy i złodzieje, którzy od lata 2012 roku ukradli co najmniej 40 aut - m.in. hond, audi i volkswagenów. Auta ginęły w większości z niestrzeżonych parkingów przyblokowych. Potem samochody były rozbierane na części lub sprzedawane przez internet.

  - Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie trzem osobom zarzutów kradzieży pojazdów głównie z terenu Łodzi - mówi Adam Kolasa z biura prasowego łódzkiej policji. - Pozostali członkowie grupy usłyszeli zarzuty paserstwa i kradzieży rozbójniczych.

  Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi trzech mężczyzn w wieku od 28 do 43 lat podejrzanych o kradzieże. Miesięcznym aresztem został objęty jeden z paserów, pozostali członkowie zaś dozorami policyjnymi. Niektórym podejrzanym grozi do 15 lat więzienia.

  Śledczy na razie nie ujawniają danych herszta gangu, co oznacza, że sprawa jest rozwojowa i można spodziewać się kolejnych zatrzymań.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  brawo brawo

  łodziakPodpis (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 43 / 39

  Ucinac łapy albo zniszczyć finansowo. Jeszcze raz brawo

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  kara

  igor (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 34 / 47

  za kraty z nimi

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo